2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979978 بازدید | 118822 پست
 عالیه👍خواهش میکنم قدت را داخل امضات بزن پروفایل هم درست کن جزو قوانین تاپیک‌هست..

سلام پروفایل نمیدونم چی بذارم راهنماییم کن عزیزم ممنون 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
لابد بعدشم ورزش👏👏💚

3 و ربع ورزش😉

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الکی میگه مادرت😂😂😂میترسه بگه داماددوستدارم فرداش دسته یکی روبگیری بگی بیاداماد😂😂😂😂😜 مامانم ...

واااییییییی فکرشو بکن من یکیو دردارم بیارم بگم مامان اونم شوورم قیافه مامانم دیدنی میشه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تنش سلامت باشه خب گل دختر باهاش ویدیوکال بگیر بهتر (کاچی بهتر از هیچی) 

قبلنا چ چیزایی مد بودا 😑😑😂😂 مامانم میگف ک میخاد درس بخونه قصد ازدواج ندارع(مامانم از این سفید قرمز بور چشم رنگیاست قد بلنداست زیاد خاستگار داشته (من چرا ب مامانم نرفتمو نمیدونم🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️)) ولی از اونجایی ک وضع مالی باباش اینا خوب نبود نمیتونستن خرج درسشو بدن🥺😑

دیگه گفتن نمیخاد درس بخونی شوورش دادن☹ 

عهههه پس شوهرتو خودت پسندیدی😉😉 بقول دهه هشتادیا پایدار😁

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
2731
بچه ها عکسمو تو یه تاپیکی گذاشتم گفتم چند کیلو بهم میخوره گفتن 60-58😁😁بعضیا هم امضامو خوندن گفتن65 ...

ای جون اره شاهی خیلی کمتر از 62 میخوری اصن وضی لاغریت خیلی نانازه😁😁😁

هدفت 62 عه من ذهنی گفتما😄😄😄

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
@آلاهیدا     من قدم ۱۶۴ و وزنم ۹۴ هست خیلی نا امیدم آخه نوزاد سه ماهه دارم و شیر خودمم م ...

سه ماه صبر کن دختر گلم

نی نیت همین قد ازت فرصت میخواد که پایه ی بنیه شو محکم ببنده و تا آخر عمرش دعا گوت باشه که تقی به توقی میخوره، مریض نمیشه

تا میتونی سالم خوری داشته باش و یه ذره تخمه هم بذار تو لیستت که شیرت برا نی نی قوی بشه

بعد عید بیا اینجا بخل خودم 🤗🤗🤗🤗🤗

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉
خدا قوت

عمرت زیاد😙

2740
لیست چالشاتو بذار ببینم

هر چی سمیه چالش ورزش گذاشته رو کامل انجام میدم 😅

البت ی سری حرکت با چوب هس ک اونا رو نذاشته خودم میرم از وقتی مرتب ورزش میکنم احساس میکنم وااااقعن جم و جور شدم😁حتما حتما چالشای سمیه و حلقه دو برو وااااقعن ادم نتیجه میگیره

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
ای جون اره شاهی خیلی کمتر از 62 میخوری اصن وضی لاغریت خیلی نانازه😁😁😁 هدفت 62 عه من ذهنی گفتما ...

شاهی میگی یاد سبزی خوردن میفتم😅😅

اره هدف 62 بزودی انشالله ،فقط نگران دوران تثبیتم کاش بشه رو تثبیت موند و دیگه چاق نشد😕😊

تو امضات چیزی از پیشینه ی کاهشت ننوشتی برای همین نمیدونم قبل از این کاهش خوبی داشتی یا نه اگه هم ...

من باهات قهلم که😛

من درست متوجه سوالش نشدم فک کردم میگه که یهوکالریم میزنه بالا؟؟گفتم شایدازصبح هرچی استفاده میکنه نمیزنه توکالری شماریهوهمه روشب میزنه میبینه ازکالری مجازردکرده😬😳

ی چیز دیگه بگم الاهیدا ک بخندی😂😂😂😂😂😂😂😂  نمیدونم چرا هروقت زلزله میاد گودی جان هوس رفتن ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 مردم از خنده زهراااادد 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خیلی گودیت باحاله 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 با تکونای زلزله .........  🤣🤣🤣🤣🤣 خودت میدونی چی میگم 😂😂😂😂😂

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉
آره ته غار بوده کلک نزاشته یه هفته بشه😂😂😂😂😂 میخواد تا غار گرمه یکی دیگه بسازه🤣🤣🤣🤣🤣

بشه که خوبه 😅😅😅😅

لازم نیست بیهوشش کنم ساعت ۱۲/۳۰ میاد با گوشی و می‌ره بعدم می‌خوابه بیهوش میشه خود به خود😂😂😂😂

پس چماق سرخوده 😂😂😂😂😂