2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983487 بازدید | 118822 پست
ندیدم کوووووووش؟؟

عزیز اشتباه گفتم صفحه ۱۳۳۲ هست

ببین نظرتو بگو 

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
کالریتوطبق فرمول بامدادخمارحساب کن ۸۷×۲۰منهی ۱۰۰بافست..که میشه۱۶۴۰کالری درروز منهی ۲۰۰بدون فست میش ...

ممنون گلم موفق باشی😘❤️

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه پروانه جون من چه گلی به سرم بزنم آخه😭😭😭😭 تا ساعت ۳نت نبود بعد اون تکلیف فرستادم الان خانومش ...

عی بابا خانومی چرا ایقد حرص میخوری گذشت رفت حالا ی بارم  دختر شما تکلیفشو دیر فرستاد اوشونم( معلمش) قبول نکرد اسمون ک ب زمین نیومده ک این همه غصه میخوری. این بحثام بین همه زن و شوهرا هس چیز کاملن عادیع من خودم ک دخترم والا اگه از سرکار یا حالا سر کارم نبوده باشم بیرون باشمو برگردم خونه غذا دیر اماده شده باشه اخمم میره ت هم اعصابم بهم میریزه😅😅😅

شمام با ی روز دعوا کردن شوهرتو بد جلوه نده الان اعصابت خورده ولی خودت بهتر از هر کس دیگه ای ک میدونی اگه ت شرایط عادی ب خوبیای همسرت فک کنی میبینی فقط گاهی بد اخلاق میشه اما در کل در حد توانش واسه شما و بچه تون کم نزاشته😇

ی خانم خوب اونیه ک شوهرشو پادشاه کنه ک خودش ملکش باشه 😉😉

خیلییییییییی ببخشید ک نظر دادم اما نیتم خیره خاهر جون😄😇

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
ممنون گلم موفق باشی😘❤️

فدات 

اگرمیخوای عضواینجابشی پروف وامضاتوعوض کن😊❤

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2731
شام رژیمی اسون دو دقیقه ای پیشنهاد بدین😢 پسرم 8ماهشه نمیخوابه برم کارارو انجام بدم و شام بزارم. ح ...

اگه فقط خودتی و شوورت خونه نیس سالاد درست کن با کنسرو لوبیا قاطیش کن کالریش کمه و سیر کنندگی خیلی بالایی دارع اها راستی ب سالادت دیگه نمیخاد سس بزنی چون کنسرو لوبیا خودش موادش کافیه البته ی نکته رو بگم نمیدونم این غذا ک توش لوبیا هس واسه بچت خوبه یا ن چون اونم ۸ ماهشه و شیر شمارو میخوره

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 میگن شامتو با دشمنت بخور، تازه بهش ایمان آوردم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

باورت شاید نشه امروز هم با۱۴۰۰ تا بستم کالریمو

۶۰۰ تا بازم اضاف آوردم

هرکی میخاد دستش بالا🥳🥳🥳🥳🤣🤣🤣🤣

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

بچه ها ی تهرون   💥💥💥💥💥💥💥

برقای شماهم قطه؟

تمام مناطق از صبح هی قط شده.الانم برا ما قطه.یخ کردیم

دو ساعته برق نداریم😫😫😫😫😫😫

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
بچه ها ی تهرون   💥💥💥💥💥💥💥 برقای شماهم قطه؟ تمام مناطق از صبح هی قط شده.ال ...

ماشهریاریم برق داریم

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
عی بابا خانومی چرا ایقد حرص میخوری گذشت رفت حالا ی بارم  دختر شما تکلیفشو دیر فرستاد اوشونم( مع ...

ممنون از راهنماییت😉ولی من بد جلوش ندادم خودمم گفتم قبل اینکه میخواست بره گفت از سر کارم حالم گرفتست وگرنه من بهت چیزی نگفتم.اونم تقصیری نداره میگه میگفتی بیرون میخوردم ولی حرف من اینه اون همه از روزه پر دردسرم گفتم یه دفعه نگفت عیب نداره یه کلمه گفت چرا ناهار. آماده نیست🙄🙄

قبلنا درسشون ساعت۹شروع میشد تا ۱۰ زمانش خوب بود بعدشم من ناهار میپختم خونه رو سروسامان میدادم الان ساعت ۱تا ۳درست موقع ناهار منم به خدا آدمم خسته میشم کفری میشم فکر کن با یه دستم سیب زمینی خورد میکنم برنج رو گازه باید آبکش کنی معلمم کاربرگ فرستاده باید من بنویسم تا دخترم جوابشو بنویسه دیرم بشه معلم میگه دیر فرستادی ناهارم دیر بشه اهل خونه گرسنه میمونن یه لحظه خودتو بزاری جای من مغزت میپوکه😂😂😂😂😂😂😂😂😂

عه چه خوب نزدیک هم هستیم     ما قبل ظهر نداشتیم

جدی کجایی😃

فردیسم 

چ خوب😊👏

چندتابستی تاالان🥵