2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983504 بازدید | 118822 پست
@mary2772     @mahdiye_bano     @yalda818     @بهاربانووو2 & ...

من گند زدم بد تر از تو ۳ کیلو الآن دارم تلاش میکنم جبران کنم انشالله زودی خودم رو میرسونم تو هم اشکال نداره برو کم نشدن رو بخون بدون مشکل کار کجاست جبران کن

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
عالیههه دختررررر اقدام نکردی ب بچه؟ هواروداشته باش استایلت بهم میخوره ها

😂😂😂😂😂‌هوا

واای فکر کنم دیگه سال بعد باید اقدام‌کنم😅😅😅

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آلاهیدا آره چند روزه وقت نمیکنم زود زود بیا از صبح دنبال یه وقته کوتاهم که بیام الآن وقت کردم ی ...

منم نت نداشتم گزارش نمیدادم ولی بد نبود خوب بود ورزش داشتم رعایتم کردم 

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
😂😂😂😂😂‌هوا واای فکر کنم دیگه سال بعد باید اقدام‌کنم😅😅😅

اره ماخراسانیامیگیم هوا😂😂😂😂 تازه میگیم هوارو بگیر😂 یاهو ا دارباش

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
2731
من گند زدم بد تر از تو ۳ کیلو الآن دارم تلاش میکنم جبران کنم انشالله زودی خودم رو میرسونم تو هم اشکا ...

من خودم اون هفته رعایت نکردم بعد شب قبل وزن کشی نخودچی شور خورده بودم😑 این هفته هم دارم بد پیش میرم😐🤦‍♀️نکه انگیزه نداشته باشما ولی همش یا مهمون داریم یا بیرونم نمیشه درست رعایت کنم😑😑😑

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
قربونت عزیزم خوبم..تزیین بادکنکتو دیدم بامزه بود دمت گرم...

الهی شکر.🌺🌺

ممنون.😍😍

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
ما هنوزم داریم زجر میکشیم بخدا😐 یه چیزایی تعریف کنم شک میکنی واقعا مادره؟ مث نامادری بود باهامون ه ...

دلم گرفتت باپستت عزیزم😥

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
باش گلم😆 من متولد73هستم دوتادخمل دارم😄

خدا حفظشون کنه😍😍😍

چند سالشونه؟

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
چطوری؟!

شکر عزیزم مهسا یکم ماکارونی خوردم😐😐😐😐😐

الان میخوام 20 مین ورزش برم😕😒😒😒

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
 بله گلم؟

ببخشید من میخوام رژیم بگیرم ولی نمیتونم اینجا شرکت کنم 

چون درس دارم و نمیتونم رژیم سنگین بسگرم باید جه رژیم بگسرم که همه به سلامتیم و انرژیم لطمه نزنه هم بتونم کاهش وزن کنم 

بعد ایا میتونم یکی از سرگروه ها مثله اینجا وه باید اعلام کنن جقدر خوردن منم تویه خصوصی بهشون اعلام کنم تا بتونم با کمک ایشون وزنمو کم کنم؟

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
من خودم اون هفته رعایت نکردم بعد شب قبل وزن کشی نخودچی شور خورده بودم😑 این هفته هم دارم بد پیش میرم ...

منم انگیزه فروان دارم از همه مهمتر مادر شدنه 😍ولی خب تنبلی تخمدان کم خونی کمبود ویتامین BوDاینبار بستنی و پشمک هم زیاد خوردم که روی هم تاثیر منفی گذاشت

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
شکر عزیزم مهسا یکم ماکارونی خوردم😐😐😐😐😐 الان میخوام 20 مین ورزش برم😕😒😒😒

مگه مجبوری بخوری😂😂😂

شکر عزیزم مهسا یکم ماکارونی خوردم😐😐😐😐😐 الان میخوام 20 مین ورزش برم😕😒😒😒

بیخیال عزیزم خودتواذیت نکن

منم اینقدخودمواذیت کردم که دیگه خودم باهام همکاری نمیکنه بهشم میگم دهن کجی میکنه

سخت نگیر آبجی...