2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979762 بازدید | 118822 پست
🔴 گروه بندی رنگی هم داریم که فکر کنم تو انگیزه خیلی تاثیر داره من پنج کیلو پنج کیلو تقسیم بندی کردم ...

سلام عزیزم من میخوام باشم از اول آبان تا الان 4کیلو کم کردم مهر ماه مشکلاتی برام پیش اومد واینکه بعضی وقتا متاسفانه زیرآبی رفتم ک کاهشم کم شد چون خوب کم کرده بودم دوباره چاق شدم تا یکم لاغرمیشم فوری بازم پرخوری میکنم وزن فعلیم 70 هست وهدفم 65 هستش. میشم عضوگروه سبز @زیتونپرورده   عزیزم من وبنویس بیخ ریشتم فعلا 😂😂😂😂🌹🌹🌹💚💚💚توروخداااا بمن انگیزه بدین تا عید 5 تا روکم کنم😖😖😭😭

فقط خدا کافیه ❤️ وزن شروع 72 هدف 65 ❤️من میخوام ومیتونم که بهش برسم 💪
آمدم😁چخبره💪

تاپیک جدیده 😁😁😁😁😁 انگار خونه عوض کردیم 

من که همچی حالی دارم

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@آسنات99    

اینجام سر گروهم شمایید  بازم زحمتمون گردن شماست گفتم اسم منم بنویسید جا نمونیم 

انشالله هفته بعد پرتم کنی از گروهت بیرون دیگه گیر کردم تو گروه ابی ولی خو استقلالی هستم دلم نمیاد ولت کنم😅😅💙💙💙💙💙💙

وزن شروع چالش جدید   ۷۳.۵۰۰  بزن

هدف ۶۸ 

قربونت فدات

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
2728
من تا ته مونده رنگ سبز تو کله خودمو خودت نکردم اینجارو ول نمیکنم😂😂

ایول 😊😊😊😊😊 به این میگن دوست بامعرفت 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉

🌸🌸🌸🌸سلام شاپرکی ام 🌸🌸🌸🌸🌸

برای بار دوم همراه تاپیک الهه جون هستم 

الان یک ماهه رژیم میگیرم کاهشم سه کیلو و سیصد بوده تو یک ماه

وزنم الانم 68/700 هستش 😉😉

هدفم 62👏👏

ان شاالله در کنار سرگروههای عزیز و دوستای گلم کاهش های خوبی رو تجربه خواهم کرد 💃💃💪💪💓💓💓

2740
🙄🙄🙄🙄

😂😂😂😂 اونو آلاهیدا نوشته بود من اومدم جوابشو بدم اونجوری شده🤣🤣

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
سلاااااااام منداااایی جوووون 🤩🤩🤩🤩🤩🤩

😚😚😚😚😚😚😚😚😚

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

دختررراااا کی میاد باهم رقابت کنیم..فقط رقیب قدر میخام هااا من خیلی جدیم😁💪

من فعلا هدفم ۵کیلو هست هر کی هست بسم الله بگه بیاد باهم شروع کنیم، 🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈

وزن شروع  ۷۵😬🙄وزن  هدف  ۷۰😍😋امید بخدا رسیدم بهش باب میلم نبود باز هدف میزارم😊🥰

سلام اِمل مادر يك نوزاد ٩ ماهه هستم 

شروع چالش پاييزي با وزن ٨٦/٦٠٠ و پايانش با وزن ٧٧/٦٠٠

حدود ١٠ كيلو كاهش در ٣ ماهه

و تا عيد نوروز انشالله به وزن ٦٨ خواهم رسيد

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿
2706