2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979804 بازدید | 118822 پست
منم الان میخام شروع کنم

خدا قوت😊😉💪🏻💪🏻

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شنیدم کاهش خوبی داشتی محسا جون مبارکت باشه❤💚💜💛

سلام عزیز دلم سلام به روی ماهت نه عشقم ۹۰۰ گرم بود ۱ کیلو هم نشده بود😕

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
واااااییی 🤕🤕🤕🤕

نترس عشقم هواتو دارم😊😊😊😉

2731

سلام وقتتون بخیر منم میخوام عضو تایپک بامداد خمار بشم.توضیحات دو صفحه اولم خوندم و باتوجه به توضیحات سرگروهم خانم @دیانا24   میشن😊و اینکه من نمیتونم جز پیاده روی ورزش دیگه ای انجام بدم مشکلب پیش نمیاد که؟

خداجونممم کمکم کن از پسش بر بیامم همینطور ک همیشه بهم قدرت اینو دادی ک از پس 😇😏پ.ن:کاربر جدید نیستم😅لایکتون میکنم یعنی براتون صلوات فرستادم🥰
@آسنات99   جان @بامدادخمار   جان من اصلادر طول روز آب نمیتونم بخورم فوقش به زحمت2لی ...

سلام عزیزم نه ایرادنداره کلی هم فایده داره کالریشم که حساب کردی فشارخونت روتنظیم میکنه برای کم خونی مفیده،آب عسل وآبلیموروهم امتحان کن من خودم اینجوری 12لیوان آب میخورم😅😋

2740

[QUOTE=173128769] سلام‌گلم🌸 عالی کم کردی دختر👏👏👏👏 هر جی منظم تر پیش‌بری، کاهشت هم یشتر میش]

@سمیه1396      

آخ یادم رفته بود برگردونم پروفایلم رو

ممنونم بازم نیم کیلو بهتر از هیچیه ، یکم ارادم بیشتر داره میشه

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  
سلام عزیزم برای شروع چالش باید وزن و به شما بگم  دیروز روز اول بود فست امروز وزن کردم 75.650

سلام عزیزم خیلی خوش آمدی 2صفحه اول تاپیک روبخون😍وزنتم ازهفته دیگه بزارتاپیک وزن موفق باشی💪💜💙♥

تو خود قلبمی😍😍❤❤😘😘😘😂😂 بابا منو تو یکیم😍😍😍🐥🐥🐥🐥🐥🐥 😂😂😂😂😂😂😂😂ای ننه واااااا ...

عزیزدلمییییییییی تو😍😍😍😘😘😘💜💙♥❤

مرسیییییییی مهربونمممممم بزرگیتومیرسونم😘😘😘😘💚💜💙♥❤

خشگلا صدای منو در حال حلقه زدن میشنوید امروز چون شهادت خانم فاطمه زهرا بود بجای نیم ساعت رقص با پسری ...

عسل بریز و یکم وانیل.معرکه ست ی کمم پودر دارچین

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
با جوونا همون انگلیسی حرف میزنم با پیرترا زبون اشاره 🤣🤣🤣🤣🤣 کلا کرکر خنده ام 🤣🤣🤣🤣

وایییییی پس کلی خوشبحالتونه😍😍😍😍

خوش بگذره  انشاءالله همیشه به شادی خوشگلم💚💜💙💙♥♥خوشبحاله کوچولوهات پس ازالان کلی زبان یادگرفتن😍

2706