2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983800 بازدید | 118822 پست
حست اشتباس اتفاقا برعكس ميشه هميشه

۱ سال بعدش نشد، فوقش ۲ سال بعدش😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
اون اهن ربا نيست  ي چيز ديگس ك حس ميكني😂😂😂😂🤪

😂😂😂😂😂😂😂😂 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره پیام نیکی 0 رو دیدم متوجه شدم رفتم اونجا بهت پیام دادم  الان مشکلت حل شد دیگه ؟

والا بعد از چند روز اومدم دیدم عه باز شد..

با اینکه چند بار با چند گوشی ‌از نت های مختلف امتحان کرده بودم...

نی نی سایتم‌که درست  شد دیگه رنگ  مادران را ندیدم چه برسه انلاین بشم... کاربری و پسووردمم‌  یادم رفته 😂

2731
 پس سزارین که بهتره .. بی چک ‌و چونه ، نی نی میاد تو‌خونه😅

آره خیلی بهتره من هردوشو رفتم😂😂

اولی طبیعی پدرم در اومد صبح رفتم تا ساعت ۱۱شب نعره زدم😂😂دومی ۴۲ هفته بود میگفتن صبر کن طبیعی بدنیا میاد اگه نیومد امپول میزنیم🤪🤪گفتم یه دفعه تجربه واسه هفت پشتم بسه خودم سزارین کردم😄

@فندق_فسقلی   جون

@mami_sadra جون

@نیکاااا97   جون

خوشگلای مهربون سلام 

گزارش امروز

صبحانه ۳ کف دست تافتون ۱ تخم مرغ آبپز

ناهار ۷ ق غ دمپختک سالاد کاهو ماست چکیده

شام ۱۷ ق غ عدسی

میانوعده ۴ خرما ۱ هویج ۱ سیب ۲ ق غ کشمش ۱ ق غ نخودچی ۵ بادام ۲ گردو

کالری مجاز ۱۳۸۰

مصرفی ۱۲۷۰

صدتا بخاطر زیادی دیروز کم کردم

ورزش ۲۵ دقیقه پیاده روی ۱۵ دقیقه حلقه ۲۰ دقیقه هوازی قدرتی

کالری سوزانده شده ۳۴۶

یعنی یکشنبه نارنجی میشم  راستی فرداهم خگخ هستم

وزن شروع چالش پاییزی ۱۱ مهر ۸۶ .وزن هدف تا شب یلدا ۷۵😎

سلام بچه ها

من یه سوال دارم تازگی‌ها گشنگی خیلی برام غیر قابل تحمله نمیدونم چرا اینجوری شدم اصلا اینجوری نبودم تحملم زیاد بود اما الان باور کنین مثل دیوونه ها میشم پامیشم میخورم بعد که سیر میشم به خودم میام و کلی خود خوری میکنم خیلی عصبی میشم بعدش راه حلی برای این کار ندارین 😔 مثلا وقتی گشنه میشم ضعف شدیدی میکنم  که با چیزای ساده وکم کالری سیر نمیشم 

@sanaz718  

@سمیه1396  

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰

سلام گزارش امشبم

مجاز ۱۰۸۰ مصرفی ۱۰۶۵

ورزش هوازی و قدرتی 

۶ لیوان آب

💙💙💙💙💙💙💙💙💙

@کچر       @رزااااااااااااااا       @دختر_گندم    

من از دلخوشی های این زندگی ، مگه چی به جز حقمو خواستم...نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود .. 🤱🏻
کورتاژ کردم دوباره زده دکتر گف ۶ماه اقدام کن نشد عمل کن باز الان ماه سومه اقدامم 

ای بابا انشالله به زودی میشی دکتر کجا میری ؟ تهران بودی ؟ 

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱