2733
2739
عین من 

نمیدونم دیگه چی کار کنم نماز امام زمان میخونم ، خام بسم الله گرفتم، به خدا ازارمبه مورچه نرسیده ولی اینقدر بلا میاد سرم

اللهم صل علی محمدو آل محمد و عجل فرجهم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این کارها چیه  خدایی نکرده مگه بچه قبلیت مشکل داره

نه مکل نداره، ولی اخه چسبندگی جفت هم بچه زود دنیا میاد هم اگر جلوی خونریزی نگیرن رحم رو درمیارن

نمیدونم دیگه چی کار کنم نماز امام زمان میخونم ، خام بسم الله گرفتم، به خدا ازارمبه مورچه نرسیده ولی ...

منم خیلی بلا سرم اومد به این چیزا نیست.. ان شالله به سلامت زایمان می‌کنی قوی باش

2731
پسر منم ۳۵ هفته به دنیا امد امپول ریه بزن که نیاز به دستگاه نباشه  بچه جاری خواهرم سه قلو بودن ...

خودم تک فرزندم مامانم بعد ۶ تا سقط من رو به دنیا اورد میخواستم دخترم تنها نباشه

نمیدونم دیگه چی کار کنم نماز امام زمان میخونم ، خام بسم الله گرفتم، به خدا ازارمبه مورچه نرسیده ولی ...

اصلا نگران نباش بد به دلت راه نده  استرس خودش باعث زایمان زودرس میشه  برو یه بیمارستان خوب ان شاالله به سلامتی زایمان کنی 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
ای خدا دل شکستم رو ببین

من خودم حاملگی خیلی خیلی راحتی داشتم بچم اول هفته ۳۸ بدنیااومد.ولی ازبعدزایمات مشکلاتی پیداکردم که خدامبدونه.فقط بچم اولش ۲۰ روزبستری شد بعداونم ن شیرمیخوردهیچی س سال تمام پام این بیمارستان اون بیمارستان ومطب بود.

مامان دوتادخترگل
2740
ای خدا دل شکستم رو ببین

منم بعد از ۲ تا سقط بچه هام بدنیا آوردم  اونم ۹ ماه استراحت خونریزی  لک بینی  هزار تا مشکل تو بارداری  کلی هزینه آمپول  ودرد آمپول ها  ۹ سال گذشته ولی جای آمپول هام درد میکنه  شاید یه حکمتی داره   

منم بعد از ۲ تا سقط بچه هام بدنیا آوردم  اونم ۹ ماه استراحت خونریزی  لک بینی  هزار تا ...

کسی رو ندارم درد دل کنم مامانمقلبش سریع میگیره و فشارش بالا میره الکی جلوش میخندم، ولی دیگه دارم میترکم

منم بعد از ۲ تا سقط بچه هام بدنیا آوردم  اونم ۹ ماه استراحت خونریزی  لک بینی  هزار تا ...

منم هروز امپل انوکساپارین به شکمم میزنم

بگویید چه دعای بکنم به خدا ۴۰ تا نماز جعفر طیار نذر کردم 

بیکاری با این شرایطت

ندرت نمیخواد بکنی انشاالله سالم باشه . توکل بخدا این دوران سخت میگدزه ولی انشاالله بخوبی بگذره و یه بچه س سالم و اروم داشته باشی

دو سه نفرم باید پاکار کمکت کنن

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
بیکاری با این شرایطت ندرت نمیخواد بکنی انشاالله سالم باشه . توکل بخدا این دوران سخت میگدزه ولی انشا ...

تورو  دعام کنید بریدم.دارم اعتقادم رو از دست میدم

کسی رو ندارم درد دل کنم مامانمقلبش سریع میگیره و فشارش بالا میره الکی جلوش میخندم، ولی دیگه دارم میت ...

این دوران هم میگذره   سال ۹۵ که پسرم میخواست به دنیا بیاد  دکتر گفت زود به دنیا میاد انگار دنیا رو سرم خراب شد فک کن از درون داغون بودم  ولی بیرونم عادی نشون میدادم  من دوتا سقط تو هفته بالا داشتم   دقیقا دوراز جون پسرمم همون حالت شدم خدا بچم نگه داشت  کنده شدن جفت دکتر گفت ممکن بود هم خودت وهم بچه از بین برید  

2706