2752
2734
عنوان

چطور ب خانوادم بگم هفته دیگه نیاین خونه من؟

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 58 پست
خیلی توفکرم کجا فرار کنم برم

تو این مدت هی بهشون زنگ بزن بگو خیلی وضع کرونای اینجا خرابه

خودت زیاد نگرانیتو بروز بده بگو بیرون نمیتونیم بریم اصلا 

ی نفر دیگه داره برا همچین چیزایی ک تونا دیده میگیری دعا میکنه.😊
خوشبحالتون چه غصه هایی دارید

غصه مهمیه تو این شرایط 80 نفر میخوان جمع شن دور هم مادر پدرشم گیر دادن بیان اگه کرونا بگیرن چی بیماری خطرناک اینم مونده چکار کنه واقعا سخته بنده خدا باید کاری کنه اونا نیان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

دوستان الان رییس شرکت شوهرم و خانومشون که همکار هم هستن کرونا گرفتن و خونه هستن(در حد سرفه مثل سرماخوردگی)

بعد تا چهار پنج روز پیش همه با هم یه جا بودن الان چجوری ۲۰۰،۳۰۰نفرآدم (حداقل).

نرن سر کار

همه اونایی که فوت شدن مث این پیام شما فکر کردن. گفتن نه زشته چیزی نگو. زشته نریم . زشته نذاریم بیان ...

مامانشه ها حرفامیزنی میگه جزاون کسی نیس ن پ بیاد درو باز نکنه بره بفرمایید برید بیرون شرایطم باید درنظر گرفت یا ن 

ن چیزی نگو دیگه مجبوری زشته اونم بدجور همونکه اومدن نذار ماسکشونو درارن سرتاپاشونو الکل کاری کن نشست ...

نمیشه میخوان بیان شب خونه ما بخوابن حتما ای خدا عذاب میکشم از الان استرس کرونا دیوونم میکنه

یعنی خودت اصلا بیرون نمیری براخرید؟شوهرت بیرون نمیره،؟فقط راه انتقالش خانوادتن؟،

خرید همه ماسک دارن. تو فروشگاه یا مغازه ادم یه ربع میره جنس رو بر میداره میاد.

مگه میشه چند ساعت تو عروسی باشن ناقل نشن؟ تو خونه مگه ماسک میزنن؟ همین حماقت ها س که بالاترین امار های ابتلا مربوط به دور همی های خانوادگیه

یکی مثله شما انقد با شعور یکی مثله یه کاربره نفهم ک واسه شبه یلدا تدارک میبینه میگه کسی ک نمیاد خانو ...

بخدا من این ده ما رنگ‌روی خانواده پدریم ومادریم رو ندیدم تو مهمونی ها ودورهمی اصلا نرفتم چون واقعانمیخوام در حق کسی بی انصافی کنم میگم من بگیریم ده نفر ادم ممکنه بعدمن بگیرن ومن ی عمر عذاب وژدان داشته باشم مادرشوهرم پیر بخاطر اون خیلی رعایت میکنم میگم خدایی نکرده از ما نگیره بنده خدا خودش جایی نمیره 

خب مجبوری دیگه  دو روزه   دلشونو نشکن  پدر مادرن

اصلا ماسک وقتی چند ساعت با ناقل یا مبتلای پنهان در ارتباط باشی دیگه کارایی نداره. بعدم ادم سر درد میشه چند ساعت ماسک بزنه مگه میشه صبح تا شب ماسک داشت اکسیژن خون میاد پایین خیلی خطرناکه

2706