2733
2734
عنوان

چطور ب خانوادم بگم هفته دیگه نیاین خونه من؟

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 58 پست
شما شانس اوردی نگرفتی اگه شما نگرفتین قرار نیس همه نگیرن هزاران نفر هم با کوچکترین تماسی گرفتن و از ...

حرفتون درسته،تعدادی از افراد به دلایلی با فرد مبتلا تماس داشتن و خوشحالن که نگرفتن در صورتیکه ناقل بی علامت شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی خودت اصلا بیرون نمیری براخرید؟شوهرت بیرون نمیره،؟فقط راه انتقالش خانوادتن؟،

عزیزم اگه خانوادم بخوان از خونشون بیان پیش ماهیچ اشکالی نداشت اونا میخوان بیان برن جشن عروسی از اون وربیان خونه ما بخوابن وبمونن تا فرداش من خودم نمیخوام برم جشن  پسرخالم اونا برن ممکنه ناقل بشن من مریض شم و چن نفر بعد من هم مریض شن واقعا این انصاف؟

خب مجبوری دیگه  دو روزه   دلشونو نشکن  پدر مادرن

فقط خدا میدونه که قصدم دل شکستن نیست اگه میخواسنن نرن عروسی وبیاین خونه ما قدمشون سرچشم اما چون میخوان برن جشن هم واسه خودشون نگرانم هم خودمون

مگه این بیماری به نسبتی که طرف داره باهات نگاه میکنه عزیز جان ؟! اتفتقا طدف هرچی مهم تر و عزیزتر باش ...

مگه من از مادرش خواهش کردم ک بیاد خونشون افتادین بجون من بخودش بگید ب مادرش بگه نیاد میگه خجالت میکشه بمن چ

خب پس انقدر نگو زشته مادرته جای اینکه عذاب وجدان بهش بدی کمک کن رک بتونه بگه نه و خودشو خانوادشو از ...

خوبه یبار گفتم اونم گفت اگه بیان چی بگم خجالت میکشم گفتم دیگه از در ک نمیتونی بندازی بیرون یباااااار گفتم ن هیییی لطفا قبل ج دادن خوب بخون نظرارو تو نظر خودتو بده راهکار بده تو بگو چرا افتادی بجون من

2738
خب پس انقدر نگو زشته مادرته جای اینکه عذاب وجدان بهش بدی کمک کن رک بتونه بگه نه و خودشو خانوادشو از ...

تو خودت بگو راهکاراتو خانم مشاور تو بگو ماحرف نمیزنیم بفرمایید لطفا زیاد کش نده ممنونم 

چون من خیلی از کسایی که مثل تو فکر میکردن و میگفتن زشته مادرمه نمیشه ، عیبه در خونمو ببندم این مدت ا ...

شما راهکار بدین ما لال میشیم.بهش گفتم ک اگه بخونی نظرامو بهش گفتم سعی کن راضیشون کنی نیان گفت اگه بیان چیکارکنمو خجالت میکشم گفتم دیگه بیان ک از در نمیتونی بنداریشون بیرون الکلیشون کن نگفتم اره بگو بیان الکل میزنی 

راهکار هم اینه وقتی جای شلوغ و دور همی دعوت میشن رک بگیم نه. اگرم نتونستین مجاب کنید نرن حداقل خواهش ...

ن ایشون میگن انگار خانوادش شهرستانن خب میخان بیان جشن حالا ب هرطریقی نیخاد سعی کنه نذارن بیان جشن ولی اگه بیان هیجا جز خونه این خانوم ندارن برن فرض کن یک روزم راه خونشونه میگی چیکارکنه

خیلی واجب نیس عروسی رفتنه. نرن. والسلام. 

الان من چی گفتن دقیقا؟ گفتم خودش نمیره داره سعی میکنه ک خانوادشم منصرف کنه از رفتن ب عروسی ولی اگه احتمال یک درصدبیان چیکار کنه عزیز من .

واقعا غصه کمیه الان موقع عروسی گرفتن یا عروسی رفتن ؟؟؟کرونا با کسی شوخی داره من خودم اسم دارم ی بارم ...

گلم برو اینستا سرچ کن فریب بزرگ قرن خودت متوجه میشی ک الکی داری غصه میخوری

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
گلم برو اینستا سرچ کن فریب بزرگ قرن خودت متوجه میشی ک الکی داری غصه میخوری

یعنی اینایی ک الان تو بیمارستان بسترین همه فریبن‌همه دروغن این ادمای دوروبرمون که همه مردن بر اثرکرونا ایناهم دروغه؟