2733
2734
عنوان

چطور ب خانوادم بگم هفته دیگه نیاین خونه من؟

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 58 پست

خوشبحالتون چه غصه هایی دارید

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین بهشون بگو خودت یا شوهرت کرونا گرفتین خودتو بزن به مریضی بگو میترسم شماها بگیرین قرنطینه شدم خونم اصلا نیاین...بخدا دروغ مصلحتی بگی بهتر از اینه که بیان برن عروسی یک عمر پشیمون بشی کرونا شوخی نداره پدر مادرت خدای نکرده نگیرن...چقد فامیلتون نفهمه تو این شرایط جشن میخواد بگیره ببخشید البته اینو میگم ولی نزتر خانوادت بیان

2731
خدایا این آدما رو میبینم از بچه آوردن پشیمون میشم 

چرااخه خوب میترسم از کرونا بچمم کوچیکه اون برام تو اولیت خوب اونا میخوان بیان برن عروسی خوش بگذرونن بعد من نمیخوام برم بیان منم مریض کنن؟

2740

یک درصدم رودروایسی نباید داشته باشی. بخدا من باشم رک میگم نیاین خطرناکه کرونا شوخی نداره احتمال مبتلا شدن بالاست. 

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤

واقعیت رو بگو بدون رودرواسی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

یکی مثله شما انقد با شعور یکی مثله یه کاربره نفهم ک واسه شبه یلدا تدارک میبینه میگه کسی ک نمیاد خانواده شوهرم و خانواده خودم.....منم ک گفتم سعی کنین کنسل کنین و...زده پاچمو گرفته ک وای مگه چیه وای مگه فلان

خدایا شُکرت❤🧿
ن جشن عروسی پسرخالم ۸۰نفر دعوتی های خالمن تو باغ جشن میگیرن

الان هوا سرده،میگن جشن تو باغه بعد کنارش سالن داره همه میرن تو سالن،کارت سخته باید توجیهشون کنی اومدنشون خطریه،عجب دلی دارن  

چرااخه خوب میترسم از کرونا بچمم کوچیکه اون برام تو اولیت خوب اونا میخوان بیان برن عروسی خوش بگذرونن ...

یعنی خودت اصلا بیرون نمیری براخرید؟شوهرت بیرون نمیره،؟فقط راه انتقالش خانوادتن؟،

خدایا نا امیدم نکن❤👑
2706