2733
2734
عنوان

بچه ها شما خونه مادرشوهرتون میرید سر یخچالم میرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 91 پست
ازه خب فريزر كار درستي نيست بازم برا من منم نيست كسي قريزرمم ببينه چه پر باشه چه كم باشه  يخچا ...

هر کسی شخصیتش و حساسیت هاش با یکی دیگه فرق می کنه شاید شما هم به چیز هایی حساس باشین که از نظر بقیه بی اهمیت بیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کردی جواب نداره که بده😖😖😖

خوب جواب بده تو هم جوابشو بده

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2731
حق میدم آدم خجالت میکشه . شاید اصلا یکی نخواد کسی از سلیقه و ذائقه ش باخبر بشه . گاهی هم یخچال خالیه ...

من و شوهرم چندوقت پیش وقت نکرده بودیم بریم خرید

یخچالمون نسبتا خالی بود 

مامان و خواهرم امدن خونه ما

بااین که توش میوه و .... بود ولی وقتی درش باز میکردم چون نثل سابق پر نبود و بااینکه رودروایسی باهاشون ندارم خجالت میکشیدم چه رسد به غریبه با اقوام شوهر

آره والا برای خانواده شوهرهای فوضول کاربردی بود 🤣🤣🤣

توهم بزن بگو بچم هی در یخچال باز میکنه مجبور شدم قفل بزنم

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
ازه خب فريزر كار درستي نيست بازم برا من مهم نيست كسي قريزرمم ببينه چه پر باشه چه كم باشه  يخچا ...

منم خوشحال میشم کسی انقدر احساس راحتی کنه بره چیزی که لازم داره رو برداره اما برای فوضولی بره دلم میخواد خفه اش کنم

2740
دنيارو سخت نگيرين يخچال ارزش نداره فكرتون رو درگيرش كنين

خب آدما ممیزی هاشون باهم متفاوته

شاید شما هم ذهنت رو موضوعی درگیر شه که برای استارتر اصلا موضوع مهمی نباشه عزیزم

من که تو اشپزخونشوم برم دستمو بشورم همینجور مواظبن...چ برسه به این که برم سر یخچال و فریزر و.....ی گوشه میشینم بعدم میام...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
من هاری اونو ندارم و بلد نیستم جواب بدم

میتونی که ی کم اخم یا کم محلی کنی گلم..

عرضه این کارارو هم ندارم...فقط حرص میخورم

چرا تمرین کن....میتونی...برا خودت ارزش قایل باش...عزیزم