2733
2739

من که اصلا روم نمیشه برم سر یخچالشون اما مادرشوهر میاد خونه ما یخچال که چه عرض کنم تا کمد هارو هم باز میکنه میبینه 😤😤😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من مادرشوهر ندارم چند ماه بعد از عقدم فوت کرد 😁

عوضش خواهر شوهر هار دارم 

ولی پررو تر از این حرفام دور یخچال و کمد و همه چیشون میرم 

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
2740

من چون خودم دوست ندارم خونه کسی ام دست نمیزنم بگه ام برو از یخچال چیزی بیار سر سفره میگم من  سر یخچال نمیرم خونشون بودیم طبقه پاینشون برادر شوهرم و پادر شوهرم دایم داخل کمدا یخچال و میگشتن برادر شوهرم خوراکی پیدا میکرد میخورد میگفت دیدم داداش فلان چیزو خریده کووو پس تموم کردین ؟؟؟؟ ولی من چند سال دست بع هیچ شون نزدم اونام بعد دو سه بار دعو فهمیدن زشته کارشون 

منم نمیرم سریخچالشوت مگراینکه خودشون بگن ازیخچالشون چیزی بردارم 

خداروشکرمادرشوهرم هم وقتی میادخونمون به کمدویخچال و..کارنداره

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2706