2733
2734
عنوان

ماجرای دعوای من و شوهرم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 4441 بازدید | 234 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین یه پیشنهاد بهت میدم خواهرانه، نه تنها شما بلکه تمامی افراد دنیا این مشکل و دارن که مناسبت های خ ...

عاخه خانوادش پیغوم فرستادن 

خودت نتووسی بیای 

بوگو خانومت بیاد اینجا

نرع سمت خانوادشاااا

بیاد پیش ماااا

منم دوست داشتم یلدای اول خونه خودم برگزار شه و چون میدونستم بین بابام و پدرشوهرم قطعا دلخوری میشه چ ...

عاااخه بابای من ب خووون خانواده شوهرم تشنه اس

کلا خانواده ها از هم خوششون نمیاد

2731
شیطونه میگه پاشم برم بیرون ساعت 11بیام بگم مگه پرسیدی

کی عروسی کردی عزیزم؟منم سال اولمه خانوادم قراره بیارن برام ..شوهرم از وقتی فهمیده قیافه گرفته ک یلدا نمیریم خونه مادرش اینا😂

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
بحث این نیس بحث اینکه نمیخوام همش بریم اونجا منم خانواده دارم منم دام میخواد پیش اونا باشم

سخت نگیر برو منم اول مثل تو بودم ولی دیدم بدتر شد خودم ضربه میخورم،شوهرمم لج میکرد خودش فقط میرفت خونه مادرش.خب ما هم مثل شما ایم چله ما دو شبه فرقی هم نمیکنه یه شب خونه مامان منیم یه شبم خونه مادرشوهرم.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
کی عروسی کردی عزیزم؟منم سال اولمه خانوادم قراره بیارن برام ..شوهرم از وقتی فهمیده قیافه گرفته ک یلدا ...

تیر ماااااه

...

مبااارکت باااشه عزیزم

من اصلا نمیدونم خانوادمم واسم میارن یانه

سخت نگیر برو منم اول مثل تو بودم ولی دیدم بدتر شد خودم ضربه میخورم،شوهرمم لج میکرد خودش فقط میرفت خو ...

از پیغووم فرستادنشون

ازین ک همسرم بهشون میگه

خیالتون راحت خونه خانوومم نمیریم

کفری شدم

تیر ماااااه ... مبااارکت باااشه عزیزم من اصلا نمیدونم خانوادمم واسم میارن یانه

مرسی گلم منم تیرماه..خوشبخت شی

البته خانواده من از راه دور میان ۸ ساعت فاصلمونه از جمعه تا دوشنبه میان خونم

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
عااااااخه چقد سخت ک انقد دوووری... ایشالله ک خوشبخت و شاد باشی همش

مرسی عزیزم😍 دیگه باید عادت کنم

لج و لجبازی نکن از دماغتون میاد تو بگو به مامانش بگه چله رو اونا بندازن یه روز جلوتر یا عقبتر،یا خان ...

من سال اول مامانم اینا برام شب یلدایی آوردن. چون با شوهرم دعوا کرده بودم خانوادشو دعوت نکردم. فرداش مادرشوهرم دعوا راه انداخت که چرا منو دعوت نکردید. اصلا مگه باید دعوت میکردم؟ تو دعوت کردی؟ 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم