2737
2739
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130986 بازدید | 9472 پست

سلام خانما کسی هست بعد عکس قرص ایندومتاسین..و سیپروفلوکساسین مصرف کرده باشه

دکتر برام تجویز کرده خوردنش حالمو خیلی بد میکنه.۲۰روزی بعد عکسم خوردم الان نمیخورم دیگه.زنگ زدم دکترم گفت برا این بوده که لوله هات گرفته بوده واسه باز شدنه.

کسی تجربه داره؟؟؟؟؟؟؟

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 

عزیزم سپیروفلوکساسین رو برای جلوگیری از عفونت احتمالی دادند.یک هفته خوردنش کافی بوده.ایندومتاسین هم برای درده.اونم فقط یکی دوروزی که درد داشتی کافیه.هردارویی که بهت نمیسازه به دکترت بگو تا جایگزینش داروی دیگه ای تجویز کنه.لوله هات اگه بسته بوده احتمال زیاد موقع عکس گرفتن باز شده.سعی کن عفونت نگیری که باز لوله هات دچار چسبندگی نشه.این چند ماه فرصت مناسبی برای باردار شدنته انشالا جواب میگیری...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سپیروفلوکساسین رو برای جلوگیری از عفونت احتمالی دادند.یک هفته خوردنش کافی بوده.ایندومتاسین هم ...

آخه من کلی از این قرص برام تجویز شده۲۰روزی هست دارم میخورمشون.زنگ زدم مطب دکترم منشیش با دعواگفت حتمابایدبخوری اونارو تواگه دکتری چرا اومدی اینجا خودت خودتو معالجه کن.پرسیدم اخه واسه چی هست.گفت برااین بوده که لوله هات بسته بودن.هنوز تازهداشتم میگفتم چه ربطی داره چون اینا چرک خشک کن و ضد درده.که گوشیو قط کرد.چون خودمم سرچ کرده بودم میدونستم براچیه.ولی باز بخادر حرف این منشیه بداخلاق شک کردم

ممنون عزیزم که جوابمو دادی😘😘❤

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
سلام. ممنون. جانم؟ بفرمایید

ماه جان، منم لوله راستم مسدوده و با عکس هم.باز نشد. ظاهرا شمام همینطور بودی. میشه بگی چطور باردار شدی؟دکترت کی بود؟ چه داروهایی مصرف کردی؟

دعا کنیم همه منتظرا زووود زود مامان بشن، منم مامان بشم 🙏  صلوات
2731
سلااام گلم. منم رفتم دکتر دهقانی. کارش واقعا عالی بود. خدا هم به شما خیر بده که معرفی کردی، هم به خا ...

عزیززززم کاری نکردم. انشاالله که با همین باز میشه و به زودی مامان میشی. از شما هم التماس دعا

سلام خانوما من مشکوک به رحم دوشاخ یا سپتوم دار هستم دکترم برای تشخیص دقیق عکس رنگی تجویز کرده ولی من خیلی خیلی میترسم ازدردش همش فکر میکنم به دلیل ناهنجاری رحمم درد بیشتری باید تحمل کنم  

سلام خانوما من مشکوک به رحم دوشاخ یا سپتوم دار هستم دکترم برای تشخیص دقیق عکس رنگی تجویز کرده ولی من ...

سلام.رحم دوشاخ باعث درد بیشتر تو عکس رنگی نمیشه.ولی برای تشخیص داشتن یا نداشتن سپتوم باید عکس رنگی انجام بشه.اگه دوشاخ شدید باشه احتمال سقط بالا میره ولی در خیلی موارد بارداری سالمی داشتند.نگران نباش عزیزم...

2738
ماه جان، منم لوله راستم مسدوده و با عکس هم.باز نشد. ظاهرا شمام همینطور بودی. میشه بگی چطور باردار شد ...

ببین عزیزم با همون یه لوله باز هم میشه باردار شد. چون تخمک با یه لوله هم میتونه برسه. من یه بار بعد عکس پری شدم. وقتی سونو دادم و دیدم لوله بازم تخمک فعال داره چند روزی به صورت جدی رفتیم اقدام. زمان اقدام کار سنگین نکردم. نذر و توکل هم داشتم. نذر اسم هم کرده بودم. چون عید غدیر معلوم شد گفتم اسم فاطمه یا علی.

دکترم هم اون زمان فرناز مشیری بود

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
 سلام.رحم دوشاخ باعث درد بیشتر تو عکس رنگی نمیشه.ولی برای تشخیص داشتن یا نداشتن سپتوم باید عکس ...

ملی جون شما تصویربرداری رازی رو معرفی کرده بودید؟ منم شهرری هستم ولی یبار رفتم رازی وقت عکس بگیرم دیدم اون خانومی که داره از رحمش عکس میگیره جیغ میزنه و گریه میکنه اصن همونجا دست و پام شل شد نرفتم 😥حالا شاید یجا رو پیدا کنم با بی حسی برم شایدم برم همون رازی نمیدونم چیکار کنم

ملی جون شما تصویربرداری رازی رو معرفی کرده بودید؟ منم شهرری هستم ولی یبار رفتم رازی وقت عکس بگیرم دی ...

اره گلم من خودمم همونجا انجام دادم باردار شدم چند تا از دوستانم هم بعد عکس اونجا باردار شدند.برای من که درد خیلی کم در حد پریود بود ولی مشکل آدما و تحمل آدما با هم فرق میکنه .شاید اون خانم مشکل رحمش زیاد بوده که درد بیشتری حس میکرده.ولی اگه واقعا قصد مادر شدن داری سریعتر انجامش بده انشالا صاحب ی نی نی خشگل و سالم بشی...

اره گلم من خودمم همونجا انجام دادم باردار شدم چند تا از دوستانم هم بعد عکس اونجا باردار شدند.برای من ...

توکل به خدا

مرسی از راهنماییت عزیزم انشالا منم بدون مشکل جوجه م بیاد تو دلم🤗

سلام خانمها.من دو سه هفته پیش عکس رنگی از رحمم گرفتم .الان چند روزیه زیردل و کمرم درد میکنه.حالت تهوع هم دارم نمیدونم از استرسه یا چیز دیگست.همین روزا باید پریود میشدم ولی هنوز نشدم....دعا کنید پریود نشم.فردا میخام برم بی بی چک بگیرم تست کنم.از استرس خوابم نمیبره...

سلام خانمها.من دو سه هفته پیش عکس رنگی از رحمم گرفتم .الان چند روزیه زیردل و کمرم درد میکنه.حالت تهو ...

عزیزم اینی که شما میگی فقط میتونه حاملگی باشه

البته اگه سابقه نداشته باشی که موقع پری این حالتا بهت دست بده

ولی مطمعنم حامله ای عزیزم.براماهم دعا کن تو رو خدا همون لحظه که از وجودش باخبرشدی تو اوج شادی مارم یاد کن

عزیزم اینی که شما میگی فقط میتونه حاملگی باشه البته اگه سابقه نداشته باشی که موقع پری این حالتا بهت ...

وااای دارم از دلشوره میمیرم.موقع پریود زیر دلم درد میکرد ولی حالت تهوع نداشتم...الان که فکرشو میکنم حالم داره بدتر میشه.میترسم برم چک کنم احساس میکنم بعد اینهمه انتظار و اشتیاق هنوز آمادگی مادر شدنو ندارم...وای خدا کمکم کن.

2706