2752
2739
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1132481 بازدید | 9472 پست
سلام خانمای عزیز منم ازسال۸۸عروسی گرفتمو بچه ندارم دوشنبه همین هفته گذشته عکس رنگی گرفتم از رحم ...

چه جالب منم دوشنبه نوبت دارم😇

دعا کنیم همه منتظرا زووود زود مامان بشن، منم مامان بشم 🙏  صلوات
چقدر دیر اقدام به گرفتن عکس کردی آنجل. خودت نخواستی یا دکترت تجویز نکرد؟

عزیزم.دکترای زیادی عوض کردم.لاپراسکوپی کردم وخیلی درمون دیگه.که حالا این دکترم تشخیص داد عکس بپیرم

چون ناباروری ما نامشخصه همه جور آزمایشی گرفتن ولی نفهمیدن دلیل ناباروریمون چیه.هردفه کلی هزینه آزمایشمون میشه

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم.دکترای زیادی عوض کردم.لاپراسکوپی کردم وخیلی درمون دیگه.که حالا این دکترم تشخیص داد عکس بپیرم ...

ان شاالله اینبار تلاشتون به یه نی نی صالح و سالم ختم بشه🙏

عزیزم.دکترای زیادی عوض کردم.لاپراسکوپی کردم وخیلی درمون دیگه.که حالا این دکترم تشخیص داد عکس بپیرم ...

شما تهرانی؟ من یه خانومی میشناسم که تو خونه داروهای گیاهی میده، از مشهد، تهران و اصفهان هم مریض داشته.اگه دوس داشتی میتونم آدرسش بهت بدم. اماااااا به امید خدا اینبار بعد از عکس حتما باردار میشی عزیزم. خودمم رفتم پیشش و دارو بهم داده، 

2731
اره دقیق یادمه باز فردا زنگ بزنم بپرسم  اونم که خوزد به تعطیلات میشه روز چهارم 😐

سلام نیکا جان. بلاخره نوبتت واسه کِی بود؟ رفتی؟

من به دستور همون خانم دکتر سه روز قبل از عکس رنگی شروع به خوردن داکسی سایکلین کردم که هم جلوگیری از عفونت میکنه و هم ضد التهابه...شب قبل از عکس نزدیکی نداشتم.نیم ساعت قبل از تصویربرداری هم دوعدد شیاف دیکلوفناک مصرف کردم.درد خیلی کمی داشت و خیلی سریع در حد نهایت 5 دقیقه درد داشت.دوماه بعد از عکس هم باردار شدم.دوستانی رو هم که اونجا معرفی کردم خیلی راضی بودند و بلافاصله بعد از عکس رنگی باردار شدند.شما هم بدون هیچ ترسی برید انجام بدید.ایشالا طعم مادرشدنو بچشید.مرکز رازی 02155932972....شماره موبایل خانم دکتر جهت مشاوره 09332056435

سلام اسمایی جان.مادر شدنتو تبریک میگم و آرزوی تندرستی دارم واست.امیدوارم زودتر به این تاپیک بیایی و ...

من دیروز فراپرتو عکس گرفتم آقا نیست که چند تا خانمن. زینه هم با بیمه تامین اجتماعی 280 شد. 

من دیروز فراپرتو عکس گرفتم آقا نیست که چند تا خانمن. زینه هم با بیمه تامین اجتماعی 280 شد. 

درد نداشتی؟ من با بیهوشی میخواستم برم فراپرتو گفتن حدود 500. اما نرفتم. امروز رفتم دکتر پریسا دهقانی و خیلی عاااالی انجام دادن، دکتر خیییلی متشخصی هست، انسان به تمام معنا. هزینه 200 شد

الهام جان جواب عکس رو بهت داد؟ چی شد؟

خانما من شيراز هستم عكس رنگي رو بعد از كلي پرس و جو پيش خانم دكتر پريسا دهقاني گرفتم عاليه عالييييي. ...

سلااام گلم. منم رفتم دکتر دهقانی. کارش واقعا عالی بود. خدا هم به شما خیر بده که معرفی کردی، هم به خانم دکتر که اینقدررر انسان شریفی هست.به من گفت لوله راستم چسبندگی داره، دعا کن برام عزیزم، ایشالا که دعای شما در حق من مستجاب بشه🙏

با سلام به همگی

برخلاف نظر برخی دوستان بنده عکس رنگی از رحم را دیروز انداختم که درد قابل تحملی داشت که مسئول رادیولوژی گفتند این درد طبیعی است چون ماده حاجب که وارد لوله های فالوپ میشود درد ایجاد میکند و این نشانه ی خوبی است.  مدت زمان این کار هم حدود 3 دقیقه بود. در ضمن بستگی به جایی که میروید دارد که چند بار در روز اینکار را انجام داده باشند تا مهارت لازم را داشته باشند. بنده اینکار را در پژوهشگاه رویان انجام دادم.

سلام meliiijoon ...خواستم ازت تشکر کنم بابت مرکز رازی توی شهرری که واسه عکس رنگی رحم معرفی کردی .من هم دیروز اونجا رفتم و انجام دادم .اصلا اون دردی که میگفتند نبود .خداروشکر خانم دکتر خیلی سریع هم کار منو انجام داد اصلا هیچی نفهمیدم.لوله های رحمم چسبندگی داشت و خانم دکتر با دارو برام بازشون کرد امیدوارم طی ماههای آینده مثل شما  باردار بشم.عکس رنگی مدتها کابوس من شده بود ولی دیروز که انجام دادم واقعا راحت شدم.من اونجا با خانمی آشنا شدم که دو سال پیش توی مرکز کاخ عکس رنگی گرفته بود اولش منو خیلی ترسوند گفت بار اول که انجام داده خیلی درد داشته و خیلی اذیت شده و کارش طولانی شده.ولی وقتی کارش انجام شد و اومد بیرون خیلی راضی بود گفت اصلا درد زیادی حس نکرده و لوله های رحمش هم باز شدند..اینارو گفتم که خانمای گلی که مثل من به خاطر ترس روند درمانشونو به تعویق میندازند نگران نباشند و هر چه زودتر انجام بدند.شما میتونید....

دوستان محض روحیه میگم. من با وجود یه لوله بسته دو ماه بعد از عکس رنگی باردار شدم. البته با نذر و به ...

سلام عزیزم. خوبی؟ اگه پست منو دیدی جواب بده، سوال دارم. ممنون

رویا جان خوشحالم که شما هم مثل بقیه کسانی که راهنمایی کردم کارتون به خوبی و بدون درد انجام شد.انشالا طعم شیرین مادر شدنو بچشی...اگه انشالا باردار شدی حتما اینجا  پیام بذار و مارو در خوشحالی خودت سهیم کن..