2733
2739
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1131765 بازدید | 9472 پست
سلام دوستان. من برای عکس رنگی رفته بودم بیمارستان الغدیر تو رسالت. خیلی کادر خوبی داشت. من چون لوله ...

هستی عزیزم؟

دعا کنیم همه منتظرا زووود زود مامان بشن، منم مامان بشم 🙏  صلوات
سلام meliiijoon ...خواستم ازت تشکر کنم بابت مرکز رازی توی شهرری که واسه عکس رنگی رحم معرفی کردی .من ...

عزیزم میشه اسم مرکزش رو بگی؟؟؟؟ من امروز پریود شدم میخوام این ماه انجامش بدم 

بهم میگی کی نوبت بگیرم؟؟؟؟ روندش چجوریه؟؟؟ راضی بودین؟؟؟

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نانازجونی جان اسم مرکز ،مرکز تصویربرداری رازی (دکتر علیزاده)توی شهرری خ 24 متری خ پیلغوش پ27-تلفن 02155932972-

برای عکس رنگی رحم روز 8 تا 13 دوره قاعدگیت یعنی دوروز بعد پاکیت تا 6 روز بعد پاکی فرصت داری انجام بدی از سه روز قبل عکس هر 12 ساعت کپسول داکسی سایکلین بخور .تلفنی هم وقت میدند.قبل عکس هم دوعدد شیاف دیکلوفناک میزاری.ده دقیقه بیشتر طول نمیکشه دردش هم خیلی کمه و قابل تحمل..من که خیلی راضی بودم خیلیا اونجا رفتند راضی بودند.خانم دکتر هم خیلی خوش اخلاقه و استرست از بین میره...خیلی از خانمها بعد از عکس رنگی اونجا باردار شدند واسه منم دعا کنید بشم.اگه سوالی داشتی در خدمتم گلم...

نانازجونی جان اسم مرکز ،مرکز تصویربرداری رازی (دکتر علیزاده)توی شهرری خ 24 متری خ پیلغوش پ27-تلفن 02 ...

سلام رویا جون. شمام تازگیا عکس گرفتی؟ جوابش چی بود؟ بعد از عکس اقدام داشتی؟

2728

مهتاب جان من سه روز پیش انجام دادم.خانم دکتر همونجا بهم گفت لوله هام چسبندگی داره ولی با دارو واسم بازشون کرد.اون دارو در اکثر موارد لوله های بسته رو باز میکنه.بعد عکس تادوروز نزدیکی نباید داشت...من الان در حال اقدامم .دعا کنید منم مامان شم...

شما تهرانی؟ من یه خانومی میشناسم که تو خونه داروهای گیاهی میده، از مشهد، تهران و اصفهان هم مریض داشت ...

نه عزیزم.من مشهد هستم.

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
الان پیش کدوم دکتر برای بارداری میرید

مشهد

پیش دکتر

سید مصطفی سیف

خیلیا پیشش نتیجه گرفتن.یکی از دوستام ۴سال بود باردار نمیشد پارسال برج ۷رفت پیشش تا اسفند حامله شد

همون خیلی به من اصرار کرد که برم.من از ۲۸خرداد رفتم پیشش

امید به خدا 

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
2740
مشهد پیش دکتر سید مصطفی سیف خیلیا پیشش نتیجه گرفتن.یکی از دوستام ۴سال بود باردار نمیشد پارسال برج ...

ایشالا که شمام تو همین چند ماهه جواب میگیری عزیزم.

مهتاب جان من سه روز پیش انجام دادم.خانم دکتر همونجا بهم گفت لوله هام چسبندگی داره ولی با دارو واسم ب ...

خداروشکر که با عکس مشکل رفع شده. واسه من لوله راستم مسدوده. دکترمم هنوز ندیده عکسمو. امیدوارم شما هرچه زودتر مامان بشی. که مطمئنمممم میشی.فقط یادت باشه بیا و با خبر مامان شدنت خوشحالمون کن

سلام خانما من ۳ ساله ازدواج کردم ۱ سال هست دارم اقدام به بارداری میکنم

البته مرتب نه 

رفتم برای اآزمایش قبل بارداری 

گفتن پولیپ داری اندازه ۶ تا ۸

چند تا دکتر رفتم گفتن بیا برداریم پولیپ رو

چند جا هم رفتم گفتن چون هنوز بچه نداری رحم ت رو نده دستکاری کنن

سری آخر دیگه رفتم دکتر غدد داخل رحم گفت نمیخواد برداری برو با دارو کمک کنن باردار بشی

معرفی کرد به یه دکتر نازایی

رفتم ایشون گفت اره کوچیکه برندار

اما الان یه کیست داری

جالبه من ۱ هفته قبلش رفتم پیش همون دکتر غدد رحم نگفت کیست داری

دکتر نازایی آزمایش اینا فرستادکه هم من هم همسرم مشکلی نداشتیم

بعد گفت روز سوم پریود بیا رفتم قرص داد که بعد تموم شدنش برم عکس

منم حقیقتش دوستم ترسوند نرفتم 

روز ۱۴ پریودمم زنگ زدم که برم گفتم دیر شده دوباره ۳ پریودت  بیا 

نمیدونم الان چیکار کنم

کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟؟؟

برم بنظر اون عکس ؟یا بدم پیش یه دکتر دیگه ببینم چی میگه

دوستمم میکه برای کیست رازیانه  خوبه

بخورم بنطرتون؟ 

منم تصمیم  گرفتم مامان بشم...برام دعا کنید
سلام خانما من ۳ ساله ازدواج کردم ۱ سال هست دارم اقدام به بارداری میکنم البته مرتب نه  رفتم بر ...

سلام عزیزم.پولیپت اگه گفتند کوچیکه دستش نزن.کیست هم ممانعتی با بارداری نداره.عکس رنگی هم هیچ ضرری نداره .اگه انجامش بدی خیلی بهتره.به احتمال قوی بعد عکس باردار میشی و نیازی به درمانهای دیگه نیست.من خودم سالها ناباروری داشتم و بعد عکس رنگی بلافاصله باردار شدم اگه میدونستم اینکارو زودتر ازینها انجام میدادم.توی اون چندسال ناباروری خیلی استرس کشیدم و هزینه کردم.ولی خداروشکر با عکس نتیجه گرفتم..حتما انجامش بده ضرر نداره.اگه تهرانی مرکز رازی تو شهرری برو من و چند تا از دوستانم اونجا نتیجه گرفتیم...

ایشالا که شمام تو همین چند ماهه جواب میگیری عزیزم.

ممنون عزیزم

انشالله همه منتظرا جواب بگیرن

سلام عزیزم.پولیپت اگه گفتند کوچیکه دستش نزن.کیست هم ممانعتی با بارداری نداره.عکس رنگی هم هیچ ضرری ند ...

ممنون از راهنمایی ت عزبزدلم 

خیلی لطف کردی 

خدا از دهنت بشنوه 

چشم حتما میرم 

البته تبریزم باید اینجا برم

منم تصمیم  گرفتم مامان بشم...برام دعا کنید
سلام عزیزم. خوبی؟ اگه پست منو دیدی جواب بده، سوال دارم. ممنون

سلام. ممنون. جانم؟ بفرمایید

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
2706