2752
2734
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1132787 بازدید | 9472 پست
بدبختی اینه که منشی ندارن باید صبح زود بری نوبت خودت بنویسی من روزی که قرار بود رفتم دیر رسیدم فقط روزی ۲۰تابیمار بیشتر ویزیت نمیکنه ولی کارشون عالیه اگه بچه داربشی میگه اگه هم نه همون موقع میگه پیگیرش نباش نمیشه حتمابرو عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من الان از عکس رنگی میام اینجا همه گفتن درد ندلشت و قابل تحمل بود ولی من خیلی درد داشتم ولی مدتش چندثانیه بود. دومین بارم تزریق کرد بازم درد داشت. الانم خونریزی دارم یکم
بالاخره بعد از 26ماه انتظار خدا هدیه مو بهم داد. خدایا شکرت خودت  مواظب مسافر کوچولوم  باش و بسلامت بهم برگردون...
سلام بچه ها، من این ماه عکس رنگی انداختم مشکل نداشتم، من دوره هام 28 روزس، این ماه روز 28 سیکل دردهایی مث درد پریود اما خفیفتر داشتم ولی پریود نشدم بعد چهار روز تاخیر پریود شدم تو این مدت درد خفیفم داشتم، تا حالا سابقه نداشته اینقد پریودم عقب بیفته، به نظرتون تاثیر عکس رنگیه؟ کسی تجربه ای داره؟
سلام دوستان من تو اقدام هستم ولی سال گذشته یه مدت خیلی طولانی لکه بینی داشتم دکترها فکر می کردن مشکل هورمونی هست درصورتی که سونو و آزمایش اکی بود آخر سر یه خانم دکتر بعد از معاینه گفت زخم داری و اون زخم باعث خونری میشه بهم آنتی بیوتیک داد و بعد از مصرف خداروشکر لکه بینیم برطرف شد بهم لتروزول هم داد که ماه پیش خوردم فولیکول 22 داشتم اقدام هم کردم ولی بعید می دونم نتیجه داده باشه الان خودم تشخیصم اینه با توجه به اینکه مدت طولانی عفونت داشتم ممکنه لوله های رحمم دچار مشکل شده باشه به نظرتون به دکترم بگم برام عکس بنویسه؟چون با توجه به سنم خیلی وقت ندارم بخوام آزمون و خطا کنم ممنون میشم راهنماییم کنید ببخشید طولانی شد
سلام دوستان. من برای عکس رنگی رفته بودم بیمارستان الغدیر تو رسالت. خیلی کادر خوبی داشت. من چون لوله هام بدجور بسته بودن درد داشتم. اما آنقدر خوش اخلاق بودن که تحمل کردم. تونستم یکی از لوله هام رو باز کنن. ماه بعدشم باردار شدم
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
سلام به همه. من هم یک ماه پیش عکس رنگی گرفتم. من یه ژلوفن خورده بودم و شیاف دیکلوفناک 100 مصرف کرده بودم. درد زیادی نداشتم. کمی بیشتر از روز دوم پریود. ولی دو نفر دیگه که همزمان با من بودن خیلی درد داشتن. خونریزی هم در حد لکه بینی بود که یک روز بعد قطع شد. خدا رو شکر نتیجه عکسم بدون مشکل بود و شاید بدون درد بودنم به همین علت بود. من یک سال اقدام ناموفق داشتم و به همین خاطر عکس برام تویز شد.
سلام. سارایی جان، منم همینطور شدم.دوره هام 28 روزه ست در حالی که ماهی که عکس داشتم 26 روزه شد و ماه بعد 36 روزه، هیچوقت سابقه تاخیر نداشتم.دوسه روزی که باید پری میشدم درد داشتم و بعدش هیچ علائمی نداشتم.دکتر گفت نشونه خوبیه
2706