2752
2734
عنوان

مامانایی که بچه کلاس اول دارید لطفاً بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 16819 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اینستا ندارم .آره هنوز درس ای هستن.بچه شما وقتی حرفی رو یاد میگیره،کلمه جدید که بهش دیکته میگید ب ...

پارسال پیش دبستانی تمام حروف رو یاد گرفتن امسال فقط ترکیب یاد میگیره من پارسال کتاب میدادم دستش میگفتم حرف مورد نظر رو پیدا کنه امسالم کتاب داستان گرفتم از هر درس مثلا ای رو یاد گرفت یه داستان هست اکثر حروف ای هست میخونه ملکه ذهن میشه

نه اینستا ندارم .آره هنوز درس ای هستن.بچه شما وقتی حرفی رو یاد میگیره،کلمه جدید که بهش دیکته میگید ب ...

مدرسه ام که میرفت اشتباه مینوشت. فک نکن چون مجازی هست اشتباه مینویسه. طبیعیه خوب تازه یاد گرفته. 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2731
باور کن دادم با لپه .نخود لوبیا خودش حرف ن رو با همه صداها نوشته.اخرش ...😭

عزیزم من دخترم یاد نگرفتنی خودمو میزارم جاش الان یه شما  یه کتاب اینگلیسی بدن بخونین اول چطوری برخورد میکنی اگه فیلم و اهنگ ها رو تو کانال و پیج نگاه کنه یاد میگیره شبکه اموزش هم تدریش فوق العاده اس 

ممنون ولی اصلا به حرفم گوش نمیده که موقع نوشتن بخونه کلمات رو

من پسرم کلاس چهارمه. گوش نمیده. چه انتظاری از اون بچه داری😂   امسال خیلی براشون سخت شد

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
عزیزم من دخترم یاد نگرفتنی خودمو میزارم جاش الان یه شما  یه کتاب اینگلیسی بدن بخونین اول چطوری ...

نمی‌دونم بخدا.خسته شدم.از اینترنت کلی کلیپ میگیرم واسش نگاه کنه .همون جا یاد میگیره .اما فردا که میشه انگار نه انگار

2706