2733
2739
عنوان

مامانایی که بچه کلاس اول دارید لطفاً بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 16627 بازدید | 52 پست
معلم پای تخته فقط می‌نویسه ن اول ن آخر .صداکشی می‌کنه و چهارتا کلمه می‌نویسه میگه بچه ها از رو اینا ...

تو اپلیکیشن شاد خودش کلاس اموزشی داره. اونا ام نگاه کنه خوبه..

بعد تو برنامه بازار دیکته نویسی رو پیدا کن. دانلود کن. توش بهش دیکنه میگه. مثل بازی میمونه حتما خوشش میاد و مشتاق میشه. من پسرم اونو داشت

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چه جالب.ممنون از پیشنهادتون.اگه خوشش اومد کلی دعاتون میکنم🌹

ممنون گلم. ان شاءالله که خوشش بیاد. 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

عزیزم براش کلمات رو بنویس رو کاغذ مثلا ایران بگو ایران چند بخشه دو بخشه بخش اول ای بنویس رو یه تیکه کاغذ بخش دوم ران بنویس رو یه تیکه بزارشون زیر کلمه ی ایران بعد بگو ایران چند تا صدا داره مثلا چهار تا اون چهار تا صداش رو بنویس رو کاغذ رنگی بعد بهم ریخته بده بهش که پیداشون کنه و مرتب بچینه 

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
سلام عزیزم پسر منم کلاس اوله خوشحال میشن بتونم کمکت کنم 

ممنون .پسر شما وقتی یه نشانه جدید رو یاد میگیره،بعد که کلمه جدید بهشون دیکته میگید،میتونه بنویسه بدون اینکه قبلا دیده باشه؟

2740
عزیزم براش کلمات رو بنویس رو کاغذ مثلا ایران بگو ایران چند بخشه دو بخشه بخش اول ای بنویس رو یه تیکه ...

کلمه ایران رو درست می‌نویسه .بعد که می‌خوام بهش بگم بنویس ایرانی،نمیتونه .با اینکه قبلش صد بار نوشته نی...ولی نمیتونه ایرانی رو بنویسه.

ممنون .پسر شما وقتی یه نشانه جدید رو یاد میگیره،بعد که کلمه جدید بهشون دیکته میگید،میتونه بنویسه بدو ...

عزیزم من معلم پسرم دقیق یک هفته حروف ای رو نشونشون داد الانم یک هفتست صدایه اِ 

خودمم این یک هفته رو مرتب باهاش کار میکنم 

اول اون روشی ک بهت گفتم رو براش درست کن بعد با خمیر بازی بگو کلمه مثلا امین رو درست کن بگو امین ی وسط رو داره راه میفته کم کم نگران نباش 

کلمه ایران رو درست می‌نویسه .بعد که می‌خوام بهش بگم بنویس ایرانی،نمیتونه .با اینکه قبلش صد بار نوشته ...

عزیزم ترکیبا رو بلده؟با شعر بگو ن با ی چی میشه نی نی نی میشه بعد موقع املا گفتن بگو بخشش کن ایرانی چند بخشه ای را نی سه بخشه بخش اول ای بخش دوم را که میشه ترکیب ر با ا بخش سوم نی ک ترکیب ن با ی 

اگه ترکیبا رو بلد باشه راحت میتونه کلمه بنویسه 

براش تو مقوا ترکیبا رو درست کردی که بخونه و بنویسه روزی چند بار؟حس میکنم ترکیبا رو بلد نیست ک تو نوشتن اشتباه میکنه

ممنون عزیزم حتما.لطف کردید🌹

بازم کمکی از دست برمیاد خوشحال میشم کمک کنم 

متاسفانه سایت خرابه ک عکس بفرستم از کارت کلمات و صداهاشون 

عزیزم ترکیبا رو بلده؟با شعر بگو ن با ی چی میشه نی نی نی میشه بعد موقع املا گفتن بگو بخشش کن ایرانی چ ...

ترکیب ن با چهار تا صدای کشیده رو واسش با شعر ،با نخود لوبیا رو مقوا .حتی بعنوان تنبیه یک صفحه کامل از هر کدوم رو نوشته ولی باز هم یاد نمیگیره.مثلا رانی،بانی.ایرانی.

بازم کمکی از دست برمیاد خوشحال میشم کمک کنم  متاسفانه سایت خرابه ک عکس بفرستم از کارت کلمات و ...

ممنون عزیزم.تا همین‌جا هم کلی کمک کردید.فردا انشالله همین کارها که گفتید رو انجام میدم.بازم ممنون🌹🌹🌹

2706