2733
2734

دارم دیوونه میشم.یه هفته است به پسرم درس ای رو دادن،خودم هم. با وجود بچه کوچک کار و زندگیمو ول کردم با این دارم کار میکنم .آخرش وقتی بهش دیکته میگم که داخل کلمه حرف ای داره مثل نوزادی که تازه چ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من پیش دبستانی دارم.

اما فقط یک جمله بگم که درکش کن.

اون طفلی که بطور طبیعی نمیره مدرسه که معلم رو ببینه و راحت یاد بگیره.زیاد سخت نگیر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2740
چشم باز کرده به من خیره میشه که ای چیه.حالا من چکار کنم.احساس میکنم تا حالا در موردش اشتباه فکر میکر ...

بهش روزنامه بدید از توش کلمه ای که ای داره و میدا کنه. 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
اگه اینستا داری پیچ خانم روحی رو پیدا کن بده چند بار گوش کنه چقدر عقبه درستون ما اُ رو هم یاد دادن ف ...

نه اینستا ندارم .آره هنوز درس ای هستن.بچه شما وقتی حرفی رو یاد میگیره،کلمه جدید که بهش دیکته میگید برا بار اول،میتونه بنویسه ؟یا باید قبلا دیده باشه؟

یه کتابی ام هست به اسم املای کلاس اول. اونم خیلی خوبه. از روش بنویسه و بخونه که چشمش به کلمه ها عادت کنه.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
ریاضی خوبه.خدارو شکر بدون کمک من خودش حل می‌کنه.مشکل من همین نگارشه

همون که ریاضی بلده یعنی هوشش بالاس...ولی نگارش باید شیوه تدریس درست باشه...بعدشم سختیش همین کلاس ادله...از سال دیگه که راه افتاد اونم براس اسون میسع

2706