2733
2739
عنوان

تعیین جنسیتتتتت✅✅

234 بازدید | 35 پست

سلام خانوما جنین دوقلو که در ۶_۷هفتگی یکیش ضربان قلبش ۱۰۷ باشه یکیش ۱۳۴ 

و داخل رحم وسط مایل به راست قرار بگیره

و ویار به موز و پسته شور و گلابی و انار داشته باشی

خونریزی و لکه بینی و بدن دردم وجود داشته باشه و تنبلم بشی یکم 

و کلا اشتهات کمتر باشه ولی بازم تمایلت ب خوردن تو گوشت تو غذاها بیشتر باشه

رنگ ادارم تیره باشه

ب نظرتون جنسیتشون چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ربطی به علائم نداره ولی احتمالا دوتاش دختر باشه چون ضربان قلب بالای ۱۶۰ میگن پسره چون من دخترم ۱۴۰ بود

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2728
ربطی به علائم نداره ولی احتمالا دوتاش دختر باشه چون ضربان قلب بالای ۱۶۰ میگن پسره چون من دخترم ۱۴۰ ب ...

منم خودم دیدم خیلی ها ضربان قلبشون زیر ۱۴۰ بوده پسرن کلا هر نوع اتفاقی ممکنه

2740

نمیدونم😁

همسانن؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

هر چی خدا بخواد اصلا ربطی به اشتها و ویار و ضربان قلب و .....نداره نی نی من همه علایمش‌ پسر هست قلب ۱۴۰ تا ویار ترشی و شوری نی نی سمت راست هست تنبل نشدم اصلا صورت و پوستم‌ روشن تر شده ولی تو سونو گفتن نی نی خوشگلم‌ دختر هست 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2706