2733
2734
عنوان

توی سریالهای ایرانی

221 بازدید | 27 پست

چرا وقتی میخوان پیری یه بازیگری رو نشون بدن صورتشون رو سیاه میکنن

مگه کسی پیر بشه

سیاه میشه؟😕😕😐😐😐مثل ستایش

وارش

گیلان جان

زن تراب

مثلا من مادرم جوونی سفیده بوده الانم سفیده

ایرانیه دیگه😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

وقتی کیمیا و ستایش با یه عینک 20 سال پیر میشن دیگه چه انتظاری از گریم ایرانیا داری؟!😐🤦🏻‍♀️

عضو انجمن تک نفره ی مبارزه با مواد مخدر😐(دیدم همتون عضو یه ستادی انجمنی سازمانی اکیپی گروهکی چیزی هستین گفتم مظلوم واقع نشم😁)
2740

مامان من سیاه شده نسبت به جوونیهاش 

به خاطر آفتاب شهرمونه

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2706