2733
2739
عنوان

شوهرم میگه خواهرش تا زایمان باید خونه ما بمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 6554 بازدید | 128 پست
نه نزد چرا پرسیدم گف بهت میگم بعدم گوشیش انتن نداد قط شد

ببین به نظر من فعلا  حساسیت نشون نده. دعواتون نشه.   بعد بگو باشه من مشگلی ندارم. اگه خودش راضی باشه.   اخه یکم خونمون کوچیکه. بعدم اون با شوهرش قهره موقع زایمانشه. یه موقع خدای نکرده مشگلی پیش بیاد تو. تو دردسر میوفتی. خودشم.ممکنه زندگیش به مشگل بخوره.  ولی باز اگه خودت دوست داری. اشکال نداره.   

بزار خودش به اینا فکر کنه.  تو مقصر نشی.  خونتم ترک نکن. زندگیت به مشگل میخوره.  برو سر زندگیه. خودت. 

ببین به نظر من فعلا  حساسیت نشون نده. دعواتون نشه.   بعد بگو باشه من مشگلی ندارم. اگه خودش ...

عزیزم اینا رو وقتی سونوگرافی گفتم شما هم ببخشید گف پدرشو..

فششون داد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اینا رو وقتی سونوگرافی گفتم شما هم ببخشید گف پدرشو.. فششون داد

میدونم چه جور ادمیه دیدم تو اطرافیان تو دوتا راه میتونی داشته باشی. تو هم بگی تا وقتی خواهرت هست من نمیام که دعوا کنیدو شاید اونم بگه به جهنم نیا. و نیاد دنبالت. بمونه در اخر بیوفتی دهن بزرگترا بیان ببرنت.  روش دوم بری باهاش با زبون خوش حرف بزنی. به خواهر شوهرت بگی. بهتره. برگردی.  بفهمونی جاتون تنگه اذیتی. بچهاش شلوغ کنن شوهرت خودش ببینه ارامش نداره میبره.  میزاره خونشون. بعدم باهاش حرف بزنی بگی که چرا بی مسعولیتی کرده  دوستمون بالا گفتن اون حرفارو بهشون بزن ولی بعد این که رفتید و تنها شدبد. بگو. تو هم الان مثل شوهر خواهرت. ما رو ول کردی. چند روزه حتی زنگ نزدی ببینی بچه مریض شده. منو کوچیک کردی رفتم مغازه. کارت کشیدم. دیدم توش پول نیست فلان اشنامون اونجا لود کلی خجالت کشیدم. کوچیک شدم. حتی چند روزه بهم زنگ نزدی. خودتم مراسم نیومدی.

2731
2740
مامانم میگه طلآق بگیر از این برا تو شوهر درنمیاد اخه با ی بچه کوچیک چیکار کنم طلاق بگیرم کجا برم

ببین همین الان با شوهرت تکلیفتو مشخص کن بگو اولا پول برادرمو بزن دوما می‌خوام بیام خونه نمی‌خوام ببینم خواهرت اونجاست در غیر این صورت طلاق میگیرم