2752
2734
عنوان

خواستگار نداشتن بخاطر ریزه میزه بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 4711 بازدید | 163 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اما ن دیگ تا این حد من بار اول ک دیدمش فکر کردم ۱۲ سالشه نگو این ۲۲ سالشه

عزیزم الان صد جور عمل میکنن تا شده یکسالم جوونتر به نظر برسن این که خوبه 

بهش بگو منم ۲۲ام ریزه میزه نیستم ولی کسیم نمیخوادم 😂😂چیزی از دست نداده بگو صبر کن

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
هوف بابا گلم طرف ریزه میزه نیست ازدوواجش جور نمیشه نمیدونم چه کشور اشغالی گیر‌افتادیم که ازدواج توش ...

عزیزم خارجیها با کمترین توقع ازدواج می کنند این همه تجملات ندارن... خونه ماشین وسایل آنچنانی ندارن یه کارفرما برمی دارن می رن سر خونه زندگیشون

عزیزم من ریزه میزم بی بی فیسم خیلی کمتر سنم هستم خواستگار هم خیلی زیاد دارم اتفاقا معمولا هم بلند و هیکلی هستن به جز چند مورد که کوتاه وچاق بودن 

به نظرم ریز نقشی ربطی به خواستگار نداره مشکل چیزای دیگس شاید

اما نباید بزاره سنش بالا بره من الان ۳۵سالم هست خواستگار دارم هشت سال کوچکتر.... به نظرن تا قبل سی سالگی مورد مناسب بود به تاخیر نندازه چون خواستگاره برعکس میشن کوچکتر از خودش براش میان

چشماتون چه رنگیه😍😍😍 واااای من عاشق چشم دو رنگم

یه آبی یه قهوه ای تیره 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
 تپل همون چاقه .. فقط با لحن آروم‌تره 😉

😯😯 تپل یعنی تو پر

چاق ینی اضافه وزن زیاد

😂😂😂

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
نه مثلا یکی چاق هست،،، بخان  بهش بگن از یه لفظ بهتری به حاش استفاده میکنند  که بهش بر ...

فکر کنم خودتم ریزه میزه باشی 

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.