2737
2734
عنوان

خواستگار نداشتن بخاطر ریزه میزه بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 4680 بازدید | 163 پست

بابا بزرگم به عمم درباره من گفته بود  خیلی ریزه و کوتاست  و چشم گیر نیست کسی باهاش ازدواج نمیکنه 

اینو عمم به بابام گفت 

اینقد دلم شکست که نگو اینقد گریه کردم

دقیقا یک ماه بعد ازاین حرفش عقدم شد 🤨 هنگ کرده بود یه تبریک  نگفت بهم...

تازه من قدم ۱۶۱ وزنم ۵۹ یعن اصلا ریز نیستم ولی خب بلندم نیستم بیشتر چهرم کم سن میزنه فکر میکنن سنم کمه .  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همسرت دیدش اینه چرا بدبحال ریزه میزه ها؟  مگه قراره شوهر همه قدبلند بخوان

دید شوهر من نیست . دید 90در صد آقایون.  اون ده درصد هم که زن ریزه میگیرن حتما خودشونم خیلی ریزه هستن کسی زنشون نمیشه

2740
عزیزم ازدواج کم شده ربطی به قدوهیکل ندارع

میدونم گلم اخه گفتن چون ریزه میزس خواستگارنداره منم گفتم ارتباطی نداره به این موضوع دخترعمه من قدش بلنده وخواستگار نداره پس این چیزاملاک نیس

دید شوهر من نیست . دید 90در صد آقایون.  اون ده درصد هم که زن ریزه میگیرن حتما خودشونم خیلی ریزه ...

دیدگاهتون اشتباه چون همسرتون انقد گفتن اینطوری فکر میکنین شما  من خیلی دیدم مردای قدبلند با خانونای ریز اندام 

یا برعکس حتی با هم قد  هستن کاملا سلیقه ای هستش حتی خیلیا از قدبلندا خوششون نمیاد حتی مردای قد بلند البته مهم نیس اقایون چی میخاین ما باید با اعتماد به نفس باشیم در ضمن طرف عاشق بشه دیگه اینا به چشش نمیاد 

کاربری دست دونفر
دیدگاهتون اشتباه چون همسرتون انقد گفتن اینطوری فکر میکنین شما  من خیلی دیدم مردای قدبلند با خان ...

بله درسته نظر شما هم . هیچ چیز مطلق نیست . مرد عاشق بشه همه چیز خانوم شو میپسنده