2733
2734

بچه ها من ی دوستی دارم ک واقعا میخواد ازدواج کنه اما هرکی ک عکسشو میبینه یا خودشو میبینه میره دیگ برنمیگرده واقعا چشم و ابروی قشنگی داره و دختر خیلی خوبیه اما بخاطر ریزه میزه بودنش کسی سمتش نمیاد قبلا خواستگارای خوبی داشت اما الان نه اصلا خیلی هم دلش میخواد ازدواج کنه واقعا نمیدونم چیکار براش بکنم افسرده شده الان گفت مشکل منو تو سایت بزار شاید کمی دلداریم بدن...خیلیا میگن بختشو بستن با جادو و اینا اما من اعتقادی ندارم بظرتون این درسته؟

ریزع میزه ها ک بهترن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب باید به دل طرفش بشینه نمیشه کاریش کرد😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

اوه من ریزه میزم برگام ریخت😐

میگذره از گناهامون خدایی ک از آرزوهامون گذشت:)کسی چه میداند شاید این جهان جهنم جهان دیگریست ..                                                 گویند که خدا همیشه با ماست ای غم نکند خدا تو باشی؟
2738

ربطی چاقی ریزی و لاغری نداره 

بگو اعتماد ب نفس داشته باشه

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2706