2733
2734
چرا نرفتی بیمارستان قهر هم بودی ولی بازم یکسر میرفتی بهتر بود

الان همراه بیمارم میگن نیان بیمارستان .ملاقات نیست.همسرشونم احتمالا تحت شرایطی اجازه دادن بمونه.ولی میشد زنگ‌زد.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
نه صد درصد میرم. میگم میترسم منو ببینن بهم بی احترامی کنن. منم آدمم غرور دارم

من اگه خودم بودم واسه خاکسپاری میرفتم خونه دیگه نمی‌رفتم. عینکم میزدم که نفهمن آیا گریه میکنم یا نه و با دو تا مرد پدر یا برادر میرفتم. این چیزایی که تو در موردشون میگی مطمئن باش واسه مرگ ناگهانی مادرشون انقدر لبریز هستن که سرت خالی بشن. مخصوصا که سکته باشه که همه میگن از غصه و ناراحتی که مستقیما بخاطر تو بوده. والسلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خواهر شوهراش  وظیفه ای نداشتن زنگ بزنن  پدرو مادرشوهرش چون عروسشون قطع ارتباط بوده حق ...

عزیز دلم شما کلا اصل قضیه رو نگرفتی. من عموم فوت کرد اصن زنگ نزدن. من خیلی ناراحت شدم جلو بابام از خجالت مردم. به شوهرم گفته بودن اگه کسی از ما هم میمیره اونا زنگ نزنن. در صورتیکه تو این مدت مثلا دامادشون تصادف کردن پدرو مادرم زنگ زدن واسه احوالپرسی. یا مادرشوهرم عمل آپاندیز کردن رفتن عیادتش . قبول من نرفتم ولی پدرومادرم تو این یک سال که قطع رابطه کردیم اصلا کوتاهی نکردن. ولی وقتی عموم فوت کرد شاخ در آوردم حداقل به حرمت پدرم

قدرشو بدوووووون.ک خواهرشوهرای منم دقیقا کار مادرشوهر اسیو کردن.منم با خواهرم رفته بودیم مسافرت‌ دعو ...

ما بعداز چندسال خواستیم بریم مشهدمنو شوهرم رفتیم مادرش تاشش ماه باماقهر بود چرا منو نبردین.والا بردنشم حرفی نیستا ولی از به بسم الله ایراد میگیره تاخود حرم.چرا حرم طلایی ابی نیست چرا امام رضا مشهد تهران نیست چرا پنجره فولاد مستطیله ذوزنقه نیست.واسه هر کدومشم نیم ساعت بحث میکنه.دیگه ادم رسید حرم تنها دعایی که به ذهنش میاداینه که خدایا منو سوسک کن.

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........
2742
با خواهر شوهرام حرف نمیزنم آخه کجا برم .

خب نمیخواد بری 

کسی ک قطع ارتباط  میکنه ب این روزاهم فک میکنه دیگه.

من همیشه میگم خدا بهش طول عمر بده ب بدش راضی نیستم اما دور ازجونش طوری بشه نمیرم 

خدایا ااااااااااا شکرت

ببین ما یکی فامیلامون قهر بودن پدر خانواده مرد ، عروس و با خانواده اش اومدن تو خواهر شوهراش شرو کردن سر صدا اونم آروم رفت یه کنار نشست هیچی نگفت با مامانش اینا بود بعدم یکم اونا سرصدا کردن تموم شد

میگفتن نیا تو😶

حالا داداششون رفته بود سر این هوو آورده بود

یا یه مورد دیگه یادمه اونم سر عروسشون سرصدا میکردن تو قبرستون اون یواش چادرشو کشید رو صورتش و گریه میکرد

فقط اگه میتونی تنها نرو

هیچی نگو

فقط تو دلت بگو این نیز بگذرد

خودتو به هنسرت ثابت کن

هیچی نگو اگه بی حرمتی کردن

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2740
عزیز دلم شما کلا اصل قضیه رو نگرفتی. من عموم فوت کرد اصن زنگ نزدن. من خیلی ناراحت شدم جلو بابام از خ ...

دقیقا..منم خواستم بگم.ولی حوصله بحث نداشتم.

اونا با تو قهرن قرار نیس ک با خونوادتم قهر باشن ک.

نه اتفاقا گفتم نگران نباش ایشالله چیزی نیس سردش شده. حالا منو بگو سکته و سرما چه ربطی بهم دارن؟

عجیبم نیست گاهی سکته کردن فکر میکنن سرماخوردگیه.من از اقوامم دکتر همین اشتباهو کردن و دکتر قدیمیم بودن گفتن سرماخورده‌.ولی سکته بود اگر زود تشخیص میداد خیلی مشکلات بعدش پیش نمیومد

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2706