2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره راس میگی. امشبم نیومد خونه. همونجا گرفته خوابیده

ای بابا..شانس ماعروساس،لعنتیا

حالا ما میمردیم میشستن زیر گوش پسرشون ک اشکال نداره تو لیاقتت ببشتر ازون بود.پسرشونم لال میشد نمیگف شما سکتش دادین😑😑😑

2728
صدف جان کامنت قبلی جوابتو دادم. الان نظرت چیه؟

عزیزم من خودم مادرشوهرم تازه فوت شده برا همین خوب میدونم شرایط چیه گلم فرق اینکه مادر همسرت فوت کرده با عموی شما خیلی زیاده حرف من اینه کلا از مقایسش بیا بیرون 

مادرشوهر شما به پدر عروسش زنگ نزده برای مرگ برادرش تسلیت بگه بببین پدر عروس نسبت نزدیکی نیست ولی شما مادر همسرته خیلی فرقشه  برادر هم حتی در جه یک محسوب نمیشه باورت میشه تو قانون پدرو مادر همسر فامیل درجه یک محسوب میشن ولی حتی  خواهر و برادرخودت  درجه دو هستن چه برسه عمو ....ببین این خانم مادر بزرگ بچه هات بوده و مادر همسرت اصلا با عموی شما قابل مقایسه نیست 

نگاه نکن راحت عروسها بامادر همسر قطع ارتباط میکنن ولی این مسیله مثل اینه با پدرو مادر خودت قطع ارتباط کرده باشی و از نظر وجدانی و قانونی حقیقتا درست نیست 

حالا هم دیگه شده شما برو مراسم خاکسپاری را

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏