2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ول کن بابا لابد یه کاری کردن که انقدر دلت خون بوده با همشون قطع رابطه کردی منم چندساله باهاشون قطع رابطه هستم بس که بد بودن ولی به شوهرم گفتم هر روز برو ننتو ببینم من مدیون نکن حوصلتو ندارم ننش پیر ادم جوون میمیره پیر هم میمیره شاید من قبلش مردم دور از جونم البته ولی  من علاقه ایی به دیدن ریخت و قیافش ندارم الانم فقط به رسم احترام برو پیش شوهرت هر کس حرفی هم زد فعلا محل نزار مخصوصا جلو شوهرت 

هرجور برخورد کنی باهات برخورد میکنم 😈😈😈
2731
الان که فک کنم ببرن سرد خونه. تازه مگه فردا

خب شوهرت که میره خونه صاحب عزا پس زنگ بزن بگو بیاد دنبالت شما هم برو

تویی به جای همه و هیچکس بجای تو نیست⁦❤️⁩...میدونی مرد زندگیم...کنارت به زیباترین شکل ممکن خوشحالم 🌈💎خوشبختی رو تو وجودت پیدا کردم و از ته دل درک کردم که به چه درستی توی قرآن اومده که"همسرانی از جنس خودتان برایتان آفریدیم" ...تو از جنس منی,من حتی اون لحظه هایی که کفریت میکنم با اخم نگام میکنی و نیم ساعت بعدش با یه جعبه شکلات و کاکائو برمیگردی پیشم و با لبخند میگی بچه بزرگ کردن دردسرم داره😊🤗رو با هیچ عاشقانه ایی تو این دنیا عوض نمیکنم...من کنارت قد کشیدم،رشد کردم ،بزرگ شدم،و فهمیدم مامان و بابام درست میگفتن که ⁦❤️⁩تو⁦❤️⁩ همون انتخاب درستی هستی واسه یه عمر زندگی...همسرم مرسی که تکیه شدی و تکیه گاه موندی...مرسی که هر جا که لازم بود همسر بودی... و هر جا هم لازم شد پدر ... هر جا که دلم گرفت بهترین رفیق شدی و...هر جا که درددل داشتم سراپا گوش شدی واسه شنیدن...بهترین رفیق زندگیم به چه زبونی شکر کنم بودنتو...⁦❤️⁩🌈💎💍⁦♥️⁩💖
همین امشب بردنش. تو خونه سکته کرد زنگ زدن شوهرم رفت بردنش بیمارستان. فک نمیکردم بمیره

آدم از یک ثانیه بعدشم خبر نداره

خیلی غم انگیزه

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄

بچه ها بخدا موندم برم یا نه. من عموی جوونم فوت کرد سه ماه پیش یه زنگم حتی به پدرم نزدن. حالا خودم هیچی. خودشون گفته بودن به شوهرم کسی از ما هم میمیره لازم نمیکنه زنت بیاد

2740

الان نرو که اشتباهه. خواهرشوهرات تازه مادرشون از دست دادن الان بری انرژیش ن زیاده فعلا بیچارت میکنن. وایسا با خونوادت برو. خیلی هم صمیمی نشو بدتر میکنن. زودم بری میگن کشتی‌ راحت شدی اومدی سریع

اسی به نظرت خاهر شوهرات اونقد پرو هستن که بخوان جلو مردم کولی بازی در بیارن و خیطت کنن یا نه؟بگو تا راهکار بدم بعد کسی از بینشون هست که باهات حرف بزنه مثلا جاری برادر شوهری پدرشوهری زن عموی شوهری کسی؟؟

به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد...💔
بچه ها بخدا موندم برم یا نه. من عموی جوونم فوت کرد سه ماه پیش یه زنگم حتی به پدرم نزدن. حالا خودم هی ...

کینه ای نباش 

شوهرت رو درنظر بگیر

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
بچه ها بخدا موندم برم یا نه. من عموی جوونم فوت کرد سه ماه پیش یه زنگم حتی به پدرم نزدن. حالا خودم هی ...

به نظر منم نرو چون مطمینا باعث عذاب بیشتر میشی البته عواقبش را هم باید بپذیری چون پذیرفتی و قطع رابطه کردی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

با این شرایط ب شوهرت بگو من الان چیکار کنم.دلم خونِ برا مادرت، تو خونه دلم طاقت نمیاره،بیام اونجا هم ابجیات پیش بقیه حرف بارم میکنن.تو بگو من چیکار کنم

2706