2737
2739
عنوان

بچه ها 20 کیلو کم کردم ولی دیگه خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2336 بازدید | 68 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مجردیهام 70 یا 70 بودم. یعنی ژنتیکمه؟ البته بچهها استخوان بندیم خیلی درشته اصلا 20 کیلو کاهش  ...

لطفا اگه استخوون درشتی زیادلاععر نکن زشت میشی چهارشونه تردیده میشی

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2742
سال آخر دکتری روانشناسی بالینی. حالا چرا تعجب کردی؟ 

منم روانشناسی میخونم

تعحبم برا این بود که فک میکردم کسی که دکترا داره وقتشو با نی نی سایت هدر نمیده

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
2738
نمیدونی چطوریه؟

71sana

فکر کنم تاپییک ایشون بود

میوه و حبوبات و نون و برنج ندار وبا قند

عوضش کاهو  تخم مرغ و گوشت و مرغ باید خورده بشه گوشت رو هم گفت آبپز کردید تو روغن زیتون یا دنبه یا کره سرخ کنید 

فقط خیارو توت فرنگی مجازه

ایشون گفتن تو نت هرم رژیم کتو رو سرچ کنید ولی واقعا کامل خودشون توضیح دادن

برای دیابتیا و فشار خونیا عالیه

لطفا اگه استخوون درشتی زیادلاععر نکن زشت میشی چهارشونه تردیده میشی

اره گلم چهارشونه هستم استخون درشت. بابا طرف 5 کیلو کم میکنه مانکن. من با این استخونه انگار زیاد هم منکنی نشدم.

2706