2733
2734
عنوان

شما بودید چه جوابی می دادید به این زنداداش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 53511 بازدید | 647 پست
آخه یک بار دو بار...به خدا حداقل پنج شش بار به من گفته 

من باشم از زبون‌بچه کوچولوعه می گم 

مامان بد سلیقه خیلی هم فامیلی بابامون قشنگه اگر بد بود تو زنش نمی شدی... 

یا من هو به کل مکان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو بچه هستن عقلشون نمیرسه شکر زیادی میخورن تو زیاد جدی نگیر اگر خیلی ناراحتی قبل ازدواج که زن داداش ما بشی قبل از اینکه هول کنی بله بگی فکراتو میکردی فامیلی ما مورد پسندت نبود یکی از فک و فامیلای خودتو میگرفتی نخوای در ایند زر مفت بزنی

هرجور برخورد کنی باهات برخورد میکنم 😈😈😈
آره امشب یادم اومد..امروز خواهرم گفت تو واتس آپ برام صدای بچه کوچیک ه رو گذاشته که با صدای نامفهوم م ...

رفتارش خیلی بده بچه هاشو شکنجه میده از روی بدجنسی

یا من هو به کل مکان
2731

بلانسبت شما دوستان بعضی از عروسا حرف نزنن نمیشه،فقط عقده هاشونو خالی میکنن  پیش خانواده همسر

والا چندین ساله ازدواج کردم هر وقت پیش خانواده همسرمم فقط محبت میکنم و احترام می زارم و حواسمو به کلماتی ک میخوام بگم جمع میکنم ک حرف و حدیث پیش نیاد 

واسه همین کسی ام تا حالا بهم بی احترامی نکرده و حرفی ام پیش نیومده خدا رو شکر.

ولی میفهمم چی میگی چون خودم 2 تا از زنداداشام واقعا اختیار کلامشونو ندارن و از حد میگذرونن

بگو بچن دیگه نمیفهمن.بزرگتر بشن عقلشون میاد سرجاش😂

من پرستارم.وقتی وارد این رشته شدم به خودم قول دادم همیشه عشق و محبت بدم به همه اون کسایی که دردمندن و بهم احتیاج دارن :)پس فکر نکنین کادردرمان همشون عصبی و بداخلاقن

من ندیدم بچه نسبت به فامیلیش انقدر حس بدی داشته باشه که بخاطرش گریه کنه!

حداقل دور و برم بچه ها تا نوجوونی اصلا تو این خطها نیستن

اسم کوچیک چرا ولی فامیلی  

ایشون حرف توی دهن بچه ها میذاره و بهتره بهش یاداوری بشه که فامیلی خودشم از پدرش گرفته!

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738

بهش بگو 

عزیزم ذهن بچه هاتو با این حرفا پر نکن

(چون مطمئنا خودش این حرفو کرده توی ذهن بچه هاش) 

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

من فامیلیم قشنگ نیست زشت هم نیست

اوایل ازدواج که فکر میکردن اگه تیکه نندازن من پررو میشم😬 بهم گفت برادر شوهرم نمیخوای فامیلیتو عوض کنی؟ یا حداقل پسوندشو بردار(خودشون یه پسوند خنده دار داشتن برداشتن همگی، البته فامیلی قشنگی دارن) 

گفتم اگه فامیلیم... بود هم عوض نمیکردم(... همون پسوند فامیلی اونا را گفتم) 

مگه شخصیتم به فامیلیمه😎

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

ایشون باید با برادرتون به توافق برسند در مورد اسم فامیل 

هیچ اشکالی هم نداره اگر بچه ها فامیل مادر را داشته باشند 

والا شما جوابی که باید بدید اینه که هر طور خودتون صلاح می دونید 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706