2752
2734
عنوان

شما بودید چه جوابی می دادید به این زنداداش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 53511 بازدید | 647 پست

میگفتم تا کور شود هرآنکه نتواند بیند😏

میگفتم حالا فامیلی خودت همچین مالی نیستا

میگفتم عزیزم مشکلی داری بگو تا برات حلش کنم😏

خلاصه.....زیاد میگفتم 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2731
اینجا نمی خوام بگم...اتفاقا همه می گن چقدر قشنگه...مثلا روشنی تبار ..یک چیزی تو این مایه ها 

ایندفه گفت بهش بگو عزیزم حق با توعه متاسفانه فامیلی ما خیلی ضایعست حیف شدی زن داداشم شدی.و این فامیلی موند رو بچه هات.تو که این همه فامیلی برات مهم بود چرا زن یکی لز همون فامیلات نشدی؟نکنه فک و فامیل روحانی هست که اینقده مینازه به فامیلیش😁😁

من عاشق شوشو جان و بچه هامم

خوب میخواست بگی ب ما چه؟؟؟؟؟؟؟

نمیخوان باباشون بره درخواست بده عوض کنه

این یه چیزه شخصیه ک خودشون باید تصمیم بگیرن دیگه گفتن نداره ک هی بیاد ب شما بگه

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
😔😔😔

چیه خوب؟ توقع داری بگم وایییی چرا میخوان عوض کنن؟ توهینه و فلانه؟

نه یه مسئله کاملا شخصیه...اگر کسی اسم و فامیلشو دوست نداره میره درخواست میده عوض کنن...

این ناراحت شدن نداره ک...

من معتقدم بچه خودش باید واسه هویت خودش تصمیم بگیره و اگر هم خواست فامیلی مادرشو داشته باشه یا اصلا یه فامیله ی دیگه ای چه عیبی داره اول اینکه زن که دستگاه جوجه کشی نیست بعد هم اینکه حتما نباید به زور فامیلی پدرشو دوست داشته باشه بچه باید شخصیت و رفتار درستی داشته باشه و آزاد باشه هر دین و اسم و فامیلی که میخواد انتخاب کنه

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
من معتقدم بچه خودش باید واسه هویت خودش تصمیم بگیره و اگر هم خواست فامیلی مادرشو داشته باشه یا اصلا ی ...

یه نوشته بود که می گفت پنج دقیقه بعد اینکه متولد شدی دین و ... رو برات انتخاب می کنن و تو تموم عمرتو از چیز هایی دفاع  می کنی که خودت انتخابشون نکردی 

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

فامیل شوهر منم طولانیه اصلا فراوانی نداره برا خیلی نااشناس و همه تعجب میکنن .بیشتر خوزستانی اهوازیا ترک ها فامیلیشون عجیبه و طولانی .ولی چه میشه کرد باید ساخت‌.شوهرمنم اهوازیه.به کسی بر نخوره همه عزیزین.

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  

بگو عزیزم یه کم دیر شده اونموقع که اومدیم خواستگاری و فامیلی مارو شنیدی باید فکر اینجا رو میکردی درضمن بگو قرار باشه عوض شه عوض کنید چه لزومی داره حتما فامیلیه تو باشه بگو فامیلیای خوشگلتر از مال تو هم هست 

خوب میخواست بگی ب ما چه؟؟؟؟؟؟؟ نمیخوان باباشون بره درخواست بده عوض کنه این یه چیزه شخصیه ک خودشون ...

یه پروسه طولانیه  و امضا جد ابادو رضایت اینا میخاد من اون عروسو درک میکنم

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
یه پروسه طولانیه  و امضا جد ابادو رضایت اینا میخاد من اون عروسو درک میکنم

امضا کسی رو نمیخوان من دوستم پارسال رفت درخواست داد یه سری فیش پرداخت کرد و ثبت احوال و یه نامه فکر کنم از دادگاه یاحل اختلاف اینا گرفت برد یه لیست بهش دادن گفتن از تو این لیست انتخاب کن...بعدشم شناسنامه جدیدش اومد...

ولی کلا منم میگم خوب ادمه دیگه شاید دوست نداره دلش نمیخواد همه ک نباید فامیلی همو دوست داشته باشن...این ناراحت شدن و برخورد کردن نداره ک...

بعش میگفتم آدم که هویتشو عوص نمیکنه 

فامیلی هویت آدم 

یعنی می خواین کتمانش کنین 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2706