2733
2734
عنوان

۱۵۰۰ دارم میشه باهاش طلا بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 24 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوس دارم یه چیزی باشه که استفاده  بکنم.ذوق کنم با پول خودم طلا خریدم😂😂😂

طلا خوبه ولی یکی کن همون 7درصد بیشتر نده رو طلا

راستی خونه خریدی

هر روز اندیشه ای تازه به کار ببندید،اندیشه ها و بینش ها نقطه‌ عطف در زندگیتان است
2731

بله عزیزم میتونی پلاک یک گرمی بخری

بنظرم پلاک کوچیک حرف اول اسمت را بخر (کوچیک و ظریف و محکم)

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
طلا خوبه ولی یکی کن همون 7درصد بیشتر نده رو طلا راستی خونه خریدی

نه نشد.کلا بیخیالش شدم.😔😔😔

طلاهام ارزون شد و خونه گرون .رو طلاهام ۸۰ تومن ضرر کردم.

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
بله عزیزم میتونی پلاک یک گرمی بخری بنظرم پلاک کوچیک حرف اول اسمت را بخر (کوچیک و ظریف و محکم)

اره خیلی خوبه مرسی عزیزم

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
اره خیلی خوبه مرسی عزیزم

خواهش میکنم گلم

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2740
نه نشد.کلا بیخیالش شدم.😔😔😔 طلاهام ارزون شد و خونه گرون .رو طلاهام ۸۰ تومن ضرر کردم.

یه قرضی وام جور کن خونه مهم تره

موفق باشی گلم

هر روز اندیشه ای تازه به کار ببندید،اندیشه ها و بینش ها نقطه‌ عطف در زندگیتان است