2733
2734
عنوان

خانومای خوش قلب نی نی سایت برام دعا میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 48 پست
شما هم برامن دعا کن این ماه وقت عکس رنگی دارم بخدا که شب خوابم نمیبره از استرس واستون آیت الکرسی خون ...

مرسی عزیزم انشاالله شما هم این ماه بیای و خبر خوش بدی من عکس رنگی دادم اصلا نترس عزیزم الهی که به خوبی انجام میدی پشت بندشم یه نی نی خوشگل سالم میاد تو دلت دوست من بعد اززعکس رنگی لوله هاش باز شد بلافاصله حامله شد

مشکلت چیه عزیزم؟  چن ساله اقدام میکنی؟

نمیدونم از قدیم تنبلی تخمدان و پلی کیستیک بودم9 ساله اقدامم الان کیستم خوب شده تنبلیم خوب شده ولی هنوز خبری از بچه نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم انشاالله شما هم این ماه بیای و خبر خوش بدی من عکس رنگی دادم اصلا نترس عزیزم الهی که به خو ...

مرسی از دلداریت ممنون عزیزم انشالله شماهم این ماه بیای خبر خوش بدی❤

مامان کاش میشد صدات کنم صدام برسه بهت یبار دیگه بگی جاااانم؟؟💔 مطمعنم هرجا هستی جات از اینجا بهتره پس مامان منو فراموش نکن برام دعاکن مثل تو صبور باشم فرشته ی من😭🖤
2728
نمیدونم از قدیم تنبلی تخمدان و پلی کیستیک بودم9 ساله اقدامم الان کیستم خوب شده تنبلیم خوب شده ولی هن ...

روزی چن تا دونه تخم شاهی وشنبلیله بخور 

دمنوش مریم گلی هم خیلی خوبه 

همسرتون ضعیف نیستن؟ 

روزی چن تا دونه تخم شاهی وشنبلیله بخور  دمنوش مریم گلی هم خیلی خوبه  همسرتون ضعیف نیستن؟ ...

اونم تحرک اسپرمش کمه امپول داده بهش هنسرم چیا بخوره خوبه؟ اینایی که گفتی من بخورم برای چی خوبه؟

اونم تحرک اسپرمش کمه امپول داده بهش هنسرم چیا بخوره خوبه؟ اینایی که گفتی من بخورم برای چی خوبه؟

اینایی ک به خودت گفتم برای تخمدون هات خوبه قویشون میکنه برای بچه اوردن

به شوهرتم معجون بده 

گردو و بادام و هسته زردآلو و پسته و کندر وآسیاب کن 

انجیر خشک و تیک تیک کن با سیاهدانه و کنجد و عسل و شیره خرما و دارچین و زنجبیل و جز هندی و فلفل سیاه قاطی کن بدش صبح ها بخوره 

قرص ال کارنتین هم برای تحرک اسپرم خوبه و قرص جنسینگ و ویتامینEاین سه تا قرص و روزی یک بار بخوره

2740
2706