2733
2739
عنوان

وقتی خودمو با دخترای اینجا مقایسه میکنم 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 53 پست

اینجا هر چی میشنوی باور نکن

تو این اوضاع مملکت همه میگن زن نمیگیریم بعد چجوری بعضیا روزی 6 تا خاستگار دارن؟؟؟؟؟؟

هر چیزی ب وقتش و قسمتش برات میشه

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
هر  یه پنج دقیقه فکر کنم شما خواستگار داشتین

اره بابام گل فروشی داشت از بس گل میاوردن 

داداشمم شیرینی فروشی داشت🤣😂🤣🤣

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره الکی زنگ میزنن فقط 🤦‍♀️ میدونی اینایی که زنگ میزنن خیلی خوبن ها ولی اونجوری که مامان بابام میخ ...

ایده آل نداری خودت هنوز؟

من مامان بابام خیلی مذهبی ان ی پسر بسیجی مسخرهههه اومده بود خواستگاریم مامانم براش بال بال میزد من قبول نکردم چون حس کردم خشکه مذهب جوگیره

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
2731
خداروشکر  خیلی نگران بودم 😁

مثلا من خواهرم مجرد ۲۰سالشه اولین خواستگار رسمیش اومده 

بقیشم مثل توبودن 

اینجا زیاد گپی میان😁

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
منم ۳ بار میخواستم لغو کاربری کنم اما چون یه عالمه کنکوری اینجان که تو خصوصی سوالاشون رو میپرسن دلم ...

دعاکن هممون ازینجابریم.بالاخره اینم مجازیه.کلا ازوقتی اومدم اینجا نسبت ب همه چی وهمه چیزشک دارم وبدبین.اصلاحال روحیم داغون وافتضاح شده

ولکن بابا شوهرو

من میخوام 25 سالگی عروس شم

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
2738
اره بابام گل فروشی داشت از بس گل میاوردن  داداشمم شیرینی فروشی داشت🤣😂🤣🤣

خوش به حالت. ادامش چی شد بگو تا بقیه هم یاد بگیرن

اونایی  که  تو  زندگی  توقعی  از  کسی  ندارن  موفق  تر و  ارامش  بیشتری  دارند 
چندسالته مگه ک نگرانی مهم اینه همسرت مرد خوبی باشه مسابقه خواستگاری ک نیس 

زیاد نگران نیستم 😅

فقط برام عجیب بود اخه هر کی به من میرسه میشینه یکساعت ازم تعریف کردن که اره دختر از تو بهتر نیست و فلان بعد تو این مسئله خودمو یکم مقایسه کردم اعتماد به نفسم اومد پایین 😁🤦‍♀️

خوش به حالت. ادامش چی شد بگو تا بقیه هم یاد بگیرن

هشت سالم که بود با پسر  همسایمون تو کوچه بازی میکردم 

بعد پسره رفت یه شهر دیگه زندگی کرد 

بعد از ده سال برگشته بود شهر دوران بچگیش که خیلی اتفاقی منو دیده بود و تعقیب کرده بود و اومد خواستگاری 

بعدا فهمیده بود کی هستم و قبلا دوست بودیم

اگه قسمت هم باشید حتما به هم میرسید

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
ایده آل نداری خودت هنوز؟ من مامان بابام خیلی مذهبی ان ی پسر بسیجی مسخرهههه اومده بود خواستگاریم مام ...

میدونی چرا ایده آل م یه پسر مذهبی ،پزشک خانواده دار ،با ادب ،با فرهنگ ،تا حدودی دستش به دهنش برسه ،خانوادشم با کلاس و تحصیل کرده باشن و یکمم خوش قیافه باشه  فقط همینا 😅

اونایی که میزنگن هر کدوم یکی ازینا رو ندارن 🤦‍♀️

میدونی چرا ایده آل م یه پسر مذهبی ،پزشک خانواده دار ،با ادب ،با فرهنگ ،تا حدودی دستش به دهنش برسه ،خ ...

اوکی  

ایشالا شوشویی ک میخوای پیدا شه  

2706