2733
2739
عنوان

وقتی خودمو با دخترای اینجا مقایسه میکنم 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 53 پست
دعاکن هممون ازینجابریم.بالاخره اینم مجازیه.کلا ازوقتی اومدم اینجا نسبت ب همه چی وهمه چیزشک دارم وبدب ...

اره من بیشتر وقتم گرفته میشه و به قول شما انرژی منفیم زیاد داره 🤦‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلمان خان برا من اومده بود  شاهرخ برا کی رفنه🤣🤣

لعنتی 😂😂اونو من میخام تورش کنم 🤦🏼‍♀️

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
لعنتی 😂😂اونو من میخام تورش کنم 🤦🏼‍♀️

شوهر کزدم برا خودت 🤣🤣🤣

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2731
شوهر کزدم برا خودت 🤣🤣🤣

منم شوهر دارم ولی اونم لعنتی کیه ک نخاد😮😰😂🤦🏼‍♀️😂😂

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
نکنه لو رفتم شناختی منو🤕🤕🤕🤕😰

ن فک کنم اشتب گرفتم

نگفتی اهل کجایی

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
بیرجند 🙄

ن نشناختم پ

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
2738