2737
2734
عنوان

وقتی خودمو با دخترای اینجا مقایسه میکنم 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 53 پست
دعاکن هممون ازینجابریم.بالاخره اینم مجازیه.کلا ازوقتی اومدم اینجا نسبت ب همه چی وهمه چیزشک دارم وبدب ...

اره من بیشتر وقتم گرفته میشه و به قول شما انرژی منفیم زیاد داره 🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلمان خان برا من اومده بود  شاهرخ برا کی رفنه🤣🤣

لعنتی 😂😂اونو من میخام تورش کنم 🤦🏼‍♀️

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
لعنتی 😂😂اونو من میخام تورش کنم 🤦🏼‍♀️

شوهر کزدم برا خودت 🤣🤣🤣

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2728
شوهر کزدم برا خودت 🤣🤣🤣

منم شوهر دارم ولی اونم لعنتی کیه ک نخاد😮😰😂🤦🏼‍♀️😂😂

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
نکنه لو رفتم شناختی منو🤕🤕🤕🤕😰

ن فک کنم اشتب گرفتم

نگفتی اهل کجایی

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
بیرجند 🙄

ن نشناختم پ

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
2738