2733
2739
عنوان

وقتی خودمو با دخترای اینجا مقایسه میکنم 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 53 پست

نه بعضیا راست میگن من قبل ازدواجم چند بار شد خاستگار خونمون بود زنگ میزدن برای خاستگاری مامانمم هول و خجالتی میموند چی بگه😂

کاری به بقیه ندارم ولی خودم دلیلی برای خیالبافی ندارم بعد مهم اونیه که قرار قسمتت بشه عالی باشه چه فرقی داره چندتا خاستگار داشته باشه یدفه میبینی همینسبک ها اخرش مورد خوبی گیرشون نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشحال شدم تنها نیستم 😅🙌

نی نی سایت نیست اینجا عجایب سایته😂😂😂هیچی و باور نکن فقط بیا تفریح کن اینجا😂😂😂

از اول از زیر صفر دوباره میریمش 😎نیسم اهل موندنی ک بو خدافظی میده😏تا یه تکونی ندی دعا نمیگیره 👐یه نمه سنگین بریز دیگه دوتا ببینیمت😏👐قبل اینکه بری ببین برای چی میری🚶به چی قراره برسی ک پاش همه چیتو میدی😏نمیخام ببینم رفتی و تهش پیچیدی😐یه روز بلاخره اوضاع خوبو همه میبینیم!😏           _shayea/
2728
خب ماهم هر چن وقت یبار یکی زنگ میزنه ک عین خواستگارای توئه خواستگار خوب ندارم هنو

اره الکی زنگ میزنن فقط 🤦‍♀️

میدونی اینایی که زنگ میزنن خیلی خوبن ها ولی اونجوری که مامان بابام میخوان نیستن 😑

2738
اون خواستکارم که برات اومده بابات مثل نون خ میرفته بهشون پول میداده بیان خواستگاریت که روحیت خراب نش ...

هر  یه پنج دقیقه فکر کنم شما خواستگار داشتین

اونایی  که  تو  زندگی  توقعی  از  کسی  ندارن  موفق  تر و  ارامش  بیشتری  دارند 

ربطی نداره

نترس نمیمونی بترشی

منم برعکس خواهرم که هرجا میرفت شصتا خواستگار داشت اصلا نداشتم سالی یکی دوتا

اونروز دختر خالم خونم بود میگم چرا اینجوری نگاه میکنی؟باورت نمیشه من حامله باشم

میگه من اصلا باورم نمیشد تو شوهر کنی انقدر گاگول بودی😂

عزیزم اینجاواقعاوقت هدرکردنه.کلا امواج منفی اینجازیادداره.هرچی سعی میکنم برم دیگه نیام نمیشه.نسبت ب ...

منم ۳ بار میخواستم لغو کاربری کنم اما چون یه عالمه کنکوری اینجان که تو خصوصی سوالاشون رو میپرسن دلم نیومد همیجوری بزارم برم 🤦‍♀️

چندسالته مگه ک نگرانی مهم اینه همسرت مرد خوبی باشه مسابقه خواستگاری ک نیس 

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 
2706