2737
2739
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 58 پست
واقعا از دست این سنت ها آدم نمیدونه چیکار بکنه و زندگی ادمو نابود می‌کنه من خودم نزدیک بود اینجوری ب ...

میگن تو هی دوست داشتنو میبینی دوس داشتن میشه نون اب برات کیه کو تو دوسش داری

فردام‌میگن گذاشته دنبال یکی رفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الانم کلا بیکاره کل روزو با دوستاش میره خیابون کوه خوشگذرونی  دست خودش باشه ماهی ی بارم پیش من ...

عزیزم یعنی چی، میخواست رفیق بازی کنه، چرا نامزد کرده، نه مسئولیت پذیر هست، نه به شما توجه داره، احتمالا تو اون گروه دوست دخترم داره، من بودم به مادرم و خاله ام میگفتم، یه معرکه راه مینداختم، کسی که قسط متاهل شدن داره، اول باید مسئولیت پذیر و کاری باشه، جنم مرد کارش هست، دوم هر جا میره واسه تفریح، اگر ریگی به کفشش نیست، شما رو هم ببره، چه اشکالی داره با دوستاش، من بودم یه معرکه تو دو تا خانواده راه مینداختم، یا اینوری میشد یا اونوری 

به خودش بگو بگو نمی خوامت یکاری کن فرار کنه ازت 

چیکار کنم ازم فراری شه بخدا خیلی تلاش کردم کل روزو شبم از وقتی عقد کردم شده گریه دیشب اومده میگ چرا هی دنبال بهونه ای قهر کنی گریه کنی

2731
بگو اگه به فکر ابروتون هستین نزارین این وصلت سر بگیره بگو من دلم با کسی دیگه ایه

وا نه اصن تهتمت خیانتم بهش میزنن اصن اینطور نگه بگه من دوسش ندارم همین حرفاییم که نامزدت بهت میزنه بهشون بزن 

عزیزم یعنی چی، میخواست رفیق بازی کنه، چرا نامزد کرده، نه مسئولیت پذیر هست، نه به شما توجه داره، احتم ...

بخدا بهش گفتم

اره دوس دختر زیاد داشت ولی میگ از وقتی عقد کردیم‌جز تو کسی تو زندگیم‌نیست

به مامانم‌گفتم 

میگ‌ادم دو روییه میخای چیکار‌کنی

2740

به همه بگو نميخوامش به خودش هم بگو جواب تلفنش رو نده هر كي هر چي گفت فقط محكم رو حرفت باش با خودش هم نه حرف بزن نه بيرون برو بالاخره كه به زور نميتونند بفرستنت بري يا مجبورت كنند عروسي كني

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
میگن تو هی دوست داشتنو میبینی دوس داشتن میشه نون اب برات کیه کو تو دوسش داری فردام‌میگن گذاشته دنبا ...

خب پسرخالتم که شغل نداره😐

لطفا اگه امضامو دیدین برام صلوات بفرستین و بهم بگین واستون صلوات بفرستم مرسی❤❤❤
چیکار کنم ازم فراری شه بخدا خیلی تلاش کردم کل روزو شبم از وقتی عقد کردم شده گریه دیشب اومده میگ چرا ...

گریه چیه دختر عین آدما ضعیف عزیز من دوستش داری ؟براش گریه میکنی کاری کنه زده شه اومد پیشت پسش بزن بگو بو میدی بگو من نمی تونم با کسی که دوستاش میره بیرون اعتماد کنم معلوم نیست چیکارا میکنی ولش کن اسمشون واقعا مسئولیت پذیر نیست 

بخدا بهش گفتم  اره دوس دختر زیاد داشت ولی میگ از وقتی عقد کردیم‌جز تو کسی تو زندگیم‌نیست به م ...

الان زن عقدیش هستی،. ماهی یه بارم نمیاد ببینتت، اصلا با چه منطقی شما رو عقد کرده، چند سوالتون هست، شما بقیه عمرت رو میخوای حرص بخوری، عجب پدر و مادر بیفکری داره، مگه با یه عقد، همه چی درست میشه، شما بقیه زندگیت هم اینه، خودت یه حرکتی بزن

میگن تو هی دوست داشتنو میبینی دوس داشتن میشه نون اب برات کیه کو تو دوسش داری فردام‌میگن گذاشته دنبا ...

واه بگو دوست داشتن نون اب نمیشه آیا پسر خاله بیکارم می تونه نون اب منو بده پسر خالت خانوادش پولدارن ؟

2706