عنوان

ازدواج

735 بازدید | 58 پست

من چند ماه پیش با پسرخالم نامزد کردم

به اجبار خونوادا

هر روز که میگذره بیشتر و بیشتر میفهمم بهم نمیخوریم اخلاقامون مث هم نیس هر روز بودنش تو زندگیم شده عذاب

خونوادمم سنتین توروخدا بنظرتون چطور قانعشون کنم که جدا شیم

الانم کلا بیکاره کل روزو با دوستاش میره خیابون کوه خوشگذرونی 

دست خودش باشه ماهی ی بارم پیش من نمیاد

دیشب بهش میگم این اخلاقات واس چیه میگه به تو ربطی نداره تو کار من دخالت نکن

دارم دق میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الانم کلا بیکاره کل روزو با دوستاش میره خیابون کوه خوشگذرونی  دست خودش باشه ماهی ی بارم پیش من ...

با خانواده ها بشینید بگو اینطوریه و این حرفو زده

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

واقعا از دست این سنت ها آدم نمیدونه چیکار بکنه و زندگی ادمو نابود می‌کنه من خودم نزدیک بود اینجوری بشم ولی خدارو شکر نشدم راهکاری هم به ذهنم نمی‌رسه فکر کنم شانسی من از دست سنت ها فرار کردم و تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینکه بهشون باید بگی من می‌خوام با کسی که از ته دل دوسش دارم ازدواج کنم و از این حرفا

دقیقا حرفاشو ب بابات بگو بگو با من اینطور حرف میزنه .

بگو نامزدی واسه همینه ک طرفو بشناسیم .دلایلتو ب پدر مادرت بگو .

اگه قبول نمیکنند بگو دوس دارین پس فردا فلان بشه بیسار بشه زندگیم ؟

بگو زندگیم بد باشه ناراحتیش برا شماس

میره همه رو پر میکنه میگ نامزدم نمیخاد من باشم همه هم منو قانه میکنن مجبورم میکنن پاش بمونم ی بار ای ...

بگو اگه به فکر ابروتون هستین نزارین این وصلت سر بگیره

بگو من دلم با کسی دیگه ایه

2706