2733
2739
عنوان

کمر درد شدید و بارداری

99 بازدید | 13 پست

من باردارم 

قبل از اینکه بفهمم باردارم ی چیز فوق سنگین جاب جا کردم حالا کمرم ی طرفش ب شدت داره روز ب روز بدتر میشه و دردش جوریه ک راه رفتن و سخت کرده برام  نزدیک ۴ ماهمه تا فارغ شدن نمیتونم دکتری چیزی برم ؟

دارم نابود میشم

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاهل💍

شاید کمر دردت مثل من هورمونی هست . 

منم چهار ماه و نیم هستم 

ولی این بارداری همش کمردرد دارم . 

جوری که اگه زیاد دراز بکشم دیگه به سختی میتونم از زمین خودمو بالا بکشم . 

یا در مورد راه رفتن انگار استخون لگن ندارم . مثل دلفین هستم و گوشتم درد می‌کنه 

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما استراحت کن.

به کمر بخواب تا ۲۰ هفته که میشه به کمر خوابید. بوار دیسک برگرده سر جاش

زیاد رو پا واینستا. تا درد گرفت دراز بکش

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2742

روی زمین بخواب شب ها و کلاااا ،البته زیرت فقط فقط یه پتو بنداز 

از توالت فرنگی استفاده کن اگه نداری از این پلاستیکی ها بخر حتمااا 

اگر نماز می خونی نشسته بخون 

دولا و خم نشو 

حتما حتما از ماش آروم و دورانی کمک بگیر 

خدایا خودت پشت و پناهم باش
حالا دکتر که حتما برو ولی آب درمانی بهترین راهه.یه استخر تمیییز تو یه سانس خلوت با همراه برو تو عمق ...

دکتر دارو نمیده و دست هم نمیزنه حتی اگ بفهمه باردارم 

از دردش میخوام سرمو بزنم دیوار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاهل💍
روی زمین بخواب شب ها و کلاااا ،البته زیرت فقط فقط یه پتو بنداز  از توالت فرنگی استفاده کن اگه ...

چرا روی زمین 

رو زمیت میخوابم با مصیبت پا میشم و از لین و ور اون ور کمک میگیرم 

اون آخریه ینی چی نشنیدم تاحالا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاهل💍
دکتر دارو نمیده و دست هم نمیزنه حتی اگ بفهمه باردارم  از دردش میخوام سرمو بزنم دیوار

تو گوش کن روی تخت نخواب بدتر میشه کمرت 

روی زمینی که فرش داره فقط پتو زیرت بنداز 

2738
شاید کمر دردت مثل من هورمونی هست .  منم چهار ماه و نیم هستم  ولی این بارداری همش کمردرد ...

ن متاسفانه من خریت کردم و کاشی های بالای ۱۰ کیلو رو بلند کردم و جاب جا کردم اوایل بارداریم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاهل💍
دکتر دارو نمیده و دست هم نمیزنه حتی اگ بفهمه باردارم  از دردش میخوام سرمو بزنم دیوار

دکتر زنان داری؟ که تحت نظرش باشی؟ شرایطت رو توضیح بده اگر حاد باشه می‌تونه نامه بده ارجاعات بده بده به ارتوپدی چیزی 

ولی راهی که گفتم رو امتحان کن حتما نتیجه میگیری 

دارو هم مسلمه نمی‌دن

من چهل و پنج روز عفونت گوش و گلو و بینی داشتم هفته بار داریم پایین بود هیچ دارویی نخوردم...آخرش فقط هفتاد آزیترومایسین خوردم حتی الآنم هر از گاهی بینی و گلوم می میشه

داروها مضرن اکثرا

تو بارداری دکتر گفت استخر و گن بارداری برا کمر درد 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
چرا روی زمین  رو زمیت میخوابم با مصیبت پا میشم و از لین و ور اون ور کمک میگیرم  اون آخری ...

بخواب کم کم .

چون زمین سفته و از تکون خوردن بی مورد جلوگیری می کنه

تو بخواب مسبین نتیجه اش رو

دکتر زنان داری؟ که تحت نظرش باشی؟ شرایطت رو توضیح بده اگر حاد باشه می‌تونه نامه بده ارجاعات بده بده ...

اره دارم حتما میگم بهش کاش ی کاری کنه اون حداقل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاهل💍

رو زمین نخوابی بخوای پاشی بلندشی داغون میشی 

برو دکتر برات کمربند مخصوص ببنده

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید