2737
2739
عنوان

یه مشکل جدی توی زندگیم پیش اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین دوست عزیز،سعی کن تو این دوران زیاد غر غر نکنی...سخت نگیری...توقع مالی نداشته باشی...تو این یکسال خودتو اماده شروع زندگی کن...اشپزی یاد بگیر...جهیزیتو تکمیل کن...از همدیگه شناخت پیدا کنید...صبور باش...بهش کمک کن پیشرفت مالی داشته باشه..

2731
وای نگران همینم که تکراری بشم..علاقش کم بشه ..رومون تو هم باز بشع..تو چ‌ اتفاقی افتاد برات مگه 

تو دوران نامزدی طولانی،مردها از از ازدواج سرد میشن...زیاد بهش سختگیری مالی نکن که بترسه از ازدواج...

ماشالا چه دلی داری دوماه نشده مادرت مرده فکر دلبری کردن واسه شوهری؟ عجبا

تلخ زبون نباشیم داغ دل کسیو تازه نکنیم خدا مادرشو رحمت کنه دستش از دنیا کوتاهه ولی این خانم زندس و باید به فکر زندگی و آیندش باشه 

میترسم این یه سال تکراری بشم.کسل کننده بشم ..علاقش کم بشع.همش میگه دلم تنگ شده و بریم بیرون.منتها مح ...

خدا رحمت کنه مادرت رو ولی بنظر من احترام‌مادرت رو نگه دار و هیچ اقدامی نکن زیادم‌خودتو مشتاق نشون نده به ازدواج 

مادرت تازه به رحمت خدا رفته 

جوری رفتار نکن که فردا پس فردا بکوبه تو سرت بگه سال مادرت نشده بود بال بال میزدی برا ازدواج

اینو بر حسب تجربه میگما الان به عشق و عاشقیشون نگاه نکن بعدا مثل آفتاب پرست رنگ عوض میکنن

2738
تلخ زبون نباشیم داغ دل کسیو تازه نکنیم خدا مادرشو رحمت کنه دستش از دنیا کوتاهه ولی این خانم زندس و ب ...

خانومی واقعیت رو میگه 

اون آقا اگر واقعا طالب این خانوم باشن تا هر وقت هم که شده به پاش میشینن

من دختریمو از دست دادم خانواده شوهرم فهمیدن زدن زیر هر چی قول و قرار بود ک پنصد تا سکه نمیشه مادر و ...

راست میگی.حداقلبعد از چهارماه و ده روز مامانم یه صیغه بخونم..دقیقا این پسر هم خیلی ادم گرمی هست میترسم خیانت منه

خانومی واقعیت رو میگه  اون آقا اگر واقعا طالب این خانوم باشن تا هر وقت هم که شده به پاش میشینن

والا هیچ مردی من ندیدم انقدر فرهاد باشه ک واسه دختری یک سال با دوری بسازه و صبر کنه 

داداش خودم ک عجله عجله فلان موقعه عقد گنم ازدواج کرده باشم دختر کنسل میشد میرفتیم یکی دزگه براش مهمم نبود فقط براش ازدواجه مهم بود دیگه نهایت ی دختری ک ی مقداری مطابق خواسته هاش باشه

2706