2733
2739
عنوان

اوناییکه از،چله بسم الله حاجت گرفتن لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2080 بازدید | 34 پست
مشکل من دعوا و بحث و جواب پس دادن ب مادرمه ک نشده و نمیشه هم باهاش خوب باشم 😖😖😖😖نمیشه لطفا دیگه ...

کاری ندارم به این چیزاعزیزم ولی یکباردست مادرت روببوسی حاجت میگیری 

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوره عزیزم میشه کامل بگی❤

ختم بسیار بسیار مجرب که معجزه میکنه گره زدن به نخ سفید

دعایی که برام ردخور نداشته و همیشه ازش حاجت گرفتم و واقعا معجزه میکنه این ختم همیشه همون روز حاجت گرفتم!

قبل از شروع سوره یس ۱۰۱ مرتبه ایه ۹ سوره یس و بعد شروع میکنین به خوندن سوره یس سوره یس هفت مبین داره که به هر مبین رسیدی گره میزنی و حاجتت رو میگی و کلا میشه ۷ گره بعد از پایان سوره یس و اتمام گره ها نخ رو میزاری لای قران سوره یس و بعد از حاجت گرفتن ان شاءالله نخ رو میزاری آب جاری

توجه کنید
بعد از اتمام سوره
۴۰ مرتبه میخونین

مَا مِنْ رَهْطٍ أَرْبَعِینَ‏ رَجُلًا اجْتَمَعُوا فَدَعَوُا اللَّهَ عَزَّ وَ جَلَّ فِی أَمْرٍ إِلَّا اسْتَجَابَ اللَّهُ لَهُمْ فَإِنْ لَمْ یَکُونُوا أَرْبَعِینَ‏ فَأَرْبَعَهٌ یَدْعُونَ اللَّهَ عَزَّ وَ جَلَّ عَشْرَ مَرَّاتٍ إِلَّا اسْتَجَابَ اللَّهُ لَهُمْ فَإِنْ لَمْ یَکُونُوا أَرْبَعَهً فَوَاحِدٌ یَدْعُو اللَّهَ أَرْبَعِینَ‏ مَرَّهً فَیَسْتَجِیبُ اللَّهُ الْعَزِیزُ الْجَبَّارُ لَهُ.

معنی : چهل مرد ( چهل نفر ) که دور هم جمع شوند و خدا را بخوانند در امری ، خدا مستجاب میکند دعایشان را . پس اگر چهل نفر نبود ، پس 4 نفر خدا را ده بار بخوانند که خدا مستجاب میکند دعایشان را . اگر 4 نفر نبود ، پس یک نفر خدا را 40 بار بخواند پس خدای عزیز جبار دعایش را مستجاب میکند . 

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
ختم بسیار بسیار مجرب که معجزه میکنه گره زدن به نخ سفید دعایی که برام ردخور نداشته و همیشه ازش حاج ...

مرسی عزیزم

کاربر قدیمی ام که اکثرا میشناسین😊ولی اون کاربریم به خاطر حرفای سیاسی ترکیده😑😑😑
2728
مرسی عزیزم

خواهش گلم⚘⚘