2703
2553

سئوالم اینکه شما تو دوران چله اصلا هیچ گناهی انجام ندادین؟

مثل این گناها

بدحجابی

قضا شدن نماز یا نخوندن نماز

بحث با پدر و مادر

غیبت 

دروغ

مسخره کردن

قضاوت کردن

شماها هیچ کدومتون هیچ یک از،این گناهارو نداشتین؟😐

لطفا بهم بگین اگه داشتین هرروز،بود یا اتفاقی فقط یکی دوبار بود تو کل چله

من نمیخوام گناه کنم فقط میخوام بدونم ک منم میتونم چله بگیرم و حاجت بگیرم یا نه 

البته ک سعی میکنم ترکشون کنم ولی لطفا شما ب اصل سئوال جواب بدین خدا خیرتون بده😘

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

جدا از چله ی بسم الله 

میگن ۳ تا صلوات بفرسین بحق بسم الله رو بگید کامل ۱۹ بار بعد ۳ تا صلوات دیگه 

میگن امکان نداره که حاجت روا نشی

کاربر قدیمی ام که اکثرا میشناسین😊ولی اون کاربریم به خاطر حرفای سیاسی ترکیده😑😑😑
جدا از چله ی بسم الله  میگن ۳ تا صلوات بفرسین بحق بسم الله رو بگید کامل ۱۹ بار بعد ۳ تا صلوات ...

کامل بگو ۱۹ بار چی بگیم عزیزم 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جدا از چله ی بسم الله  میگن ۳ تا صلوات بفرسین بحق بسم الله رو بگید کامل ۱۹ بار بعد ۳ تا صلوات ...

اون برای پاکهاست😂ماها باید اونقدر دعا کنیم خدا رحمش بیاد با این کوله بار گناهامون

2720
2714
من انجام ندادم مادرو خواهرم کردن گرفتن

😍😍😍😍😍وای خدای من 

روز،چندم چله حاجت گرفتن؟

ب نظرت اونا هم ترک کامل گناه کردن یا امکانش هست گناهم کرده بلشن؟

تو نت بزن میات برات عزیزم

نبود ممنون به هرحال 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
من انجام ندادم مادرو خواهرم کردن گرفتن

حاحتشون بزرگ بود؟😍😍😍😍

لطفا بهم بگو مثلا  گناه غیبتو امکان داشت داشته باشن؟یا بحث با پدر و مادر؟

من چله بسم .. بحق بسم.. چهل روز رو گرفتم، واسه پیدا کردن کار وقتی کارمرو از دست دادم، من که حاجت نگر ...

باز،ناامید شدم😔

2706