2737
2739
عنوان

اوناییکه از،چله بسم الله حاجت گرفتن لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2080 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چله بسم .. بحق بسم.. چهل روز رو گرفتم، واسه پیدا کردن کار وقتی کارمرو از دست دادم، من که حاجت نگر ...

چطودی بقیه میگیرن ما نمیگیریم؟

من دوتا ختن و چله مجرب گرفتم حاجت نداده

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2731
نبود ممنون به هرحال 

عزیزم من حفظ نیستم 

تو گوشیم بود الان گشتم پیدا نکردم فردا میپرسم بهتون میگم فقط حتما بهم یاد آوری کنید

کاربر قدیمی ام که اکثرا میشناسین😊ولی اون کاربریم به خاطر حرفای سیاسی ترکیده😑😑😑
چطودی بقیه میگیرن ما نمیگیریم؟ من دوتا ختن و چله مجرب گرفتم حاجت نداده

نمیدونم بخدا، ببخشید اگه نامید شدید، من تو همین نی نی سایت ختم رو دیدم، خیلیها ازش حاجت گرفتن...انشالاه شما هم میگرید

یواش یواش ترک گناه کردن روز بیست حاجت گرفتن حجاب هم تغیرندادن مثل قبل بودن نمازخون هم نبودن

میشه درخواست دوستیمو قبول کنی گلم؟😃😃😃

و اینکه بگی حاجتشون بزرگ بود؟

2740
نمیدونم بخدا، ببخشید اگه نامید شدید، من تو همین نی نی سایت ختم رو دیدم، خیلیها ازش حاجت گرفتن...انشا ...

ببین من فکر میکنم اشکال ما اینکه امیدی نداریم درسته؟

حاحتشون بزرگ بود؟😍😍😍😍 لطفا بهم بگو مثلا  گناه غیبتو امکان داشت داشته باشن؟یا بحث با پدر و ...

بله حاجت خواهرم بچه بودسه قلوخدابهش داد 😍

گناه اگرحواست نبود مثلا غیبت کردی باید بگی خدایا ببخشیدتوبه

اونا اینجوری کردن

پدرمادرتم همینطور باید حواست باشه دل نشکنی

نبود ممنون به هرحال 

سه مرتبه ذکر صلوات، نوزده مرتبه «نجات منک یا سیدالکریم، نجنی و خلصنی بحق بسم الله الرحمن الرحیم» سه مرتبه ذکر صلوات.

کاربر قدیمی ام که اکثرا میشناسین😊ولی اون کاربریم به خاطر حرفای سیاسی ترکیده😑😑😑
میشه درخواست دوستیمو قبول کنی گلم؟😃😃😃 و اینکه بگی حاجتشون بزرگ بود؟

من با یس هفت گره حاجت گرفتم

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
 سه مرتبه ذکر صلوات، نوزده مرتبه «نجات منک یا سیدالکریم، نجنی و خلصنی بحق بسم الله الرحمن الرحی ...

مرسی خیلی ممنون

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
من با یس هفت گره حاجت گرفتم

مشکل من دعوا و بحث و جواب پس دادن ب مادرمه ک نشده و نمیشه هم باهاش خوب باشم 😖😖😖😖نمیشه لطفا دیگه تو نصیحت نکن

این گناه نمیزاره حاحت بگیرم

2706