2733
2739
عنوان

مامانای با تجربه ی نی نی شیطون....

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 94 پست
عزیزم پسر شما راه میره؟پسر من یک سالشه راه نمیره خیلی نگرانشم

اره عزیزم پسرمن ۱۱ ماهگی راه افتاد

دقیقا یکسالشه؟ دستشو میگیره به جایی وایسه؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا نگران نباش فقط تقویتش کن خودش به وقتشراه میره من برا دخترم یه پای مرغ یا عصاره قلم دادم به بیست روز نکشید راه افتاد

قدش میرسه؟ پسر من فقط با ماکروفر و لباسشویی بازی میکنه ماکروفرو روشن میکنه همش

اره ۸۰ سانته

پیچ ظرفشویی و لباسشویی رو هم‌می پیچه ولی اونا‌رو قفل‌کودک‌میزنم

برا گاز بیچارم‌کرده

2731
خدا حفظشون کنه

ممنونم همینطور دخنر گل شمارو

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
دختر ۱۹ ماه من میره ظرفشویی روشن میکنه میدونه بعدش کدوم دکمه روبزنه که ظرفار بشوره چند بار دیدم یه س ...

خب بهش بگو مامان جون حالا ک دوس داری روشن کنی بهت اجازه میدم اما فقط زمانی ک مامانی میخواد ظرفاشو بشوره اگر ب حرفم گوش دادی برات فلان چیز ک‌خیلی دوس داری میگیرم...بهش اجازه بدید هروقت میخواید ظرف بشورید صداش کنید بگید بیا تو این دکمه رو بزن...ب بهش بگو ببین چقدر مامان‌خوشحال میشه و تورو بیشتر دوس داره اگر به حرفم گوش بدی و اجازه بگیری...قطعا با یکبار جواب نمیده اما ب مرور عادت میکنه و ی روزی میرسه ک برای کوچکترین کار ازتون اجازه میگیره و دیگه بیخال اون موضوع میشه

خدایا مواظب پسر کوچولوم و دختر کوچولوم باش 😍
2740
این یادش نمیره بی محلی تا دلت بخاد کردم ولی خوب گاز رو خیلی نمیشه بی محلی کرد

فقط،قابلمه هات رو بزار شعله های اخر که دستش نرسه 

غیر از این کاری کرد ولش کن فقط برو دوباره روشن کن

چاره ای نیست دعوا هم فایده نداره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

پسر من ی سال و بیست روزش بود که راه افتاد

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
خوب اون پلاستیکیارو دربیار...دیگه نمیتونه بچرخونه...من یخچال و سوراخ کردم پیچ گذاشتم که نتونه باز کن ...

من با پارچه شیشه فر رو پوشوندم ولی پیچ شعله هارو که نمیشه در اورد...‌

عز یزم ۱۴ ماهشه این جیزا نمیفهمه

مطمئن باش میفهمه...ذهن کودک شما مثل لوح سفیده که هر چیزی بهش بگید و یاد بدید ثبت و ضبط میشه 

خدایا مواظب پسر کوچولوم و دختر کوچولوم باش 😍
اما این کار ب رفتارای مراحل بعدی سنیش تاثیر میذاره بی محلی کردن باعث میشه در سنین بالاتر برای اینکه ...

چاره ی دیگه ای نیست هرکاری کنم نتیجه ی عکس میده

2706