2752
2734
عنوان

به نظرتون چکار کنم

152 بازدید | 21 پست

سلام من چند وقت پیش به خاطر یه سری مشکلات ومسائل که تو زندگی داشتم مجبور شدم برم پیش یه دعا نویس خیلی خفن وکار کشته که اول واسم آینه بینی کرد و گفت یک زنی طلسمت کرده ومشخصات دقیق داد وحتی حروفی از اسمش رو گفت واقعا همون کسی بود که من شک داشتم بهش حالا اصل قضیه...

همون موقع برگشت گفت صبر کن چیزی میبینم برگشت گفت دختر جان تو موکل رحمانی داری گفتم نه من نگرفتم گفت روزی که تو دنیا اومدی این موکل برای تو داخل پرده به دنیا اومده ودر اختیار توست بین آدمها از سه چهار هزار نفر یکی میشه که برای خدا مهمه وخدا برای حمایت اون براش موکل رحمانی میزاره وتوهم هستی گفت ولی به خاطر سنگینی چله و طلسم چون یهچدی بوده ازت دور شده ولی میتونم برش گردونم ودر احتیارت بزارمش و کامل زندگیتو از این رو به اون رو کنه حالا من میترسم نمیدونم چکار کنم از یه طرف دوست دارم که داشته باشمش  از یه طرف مینرسم اثر بدی رو زندگیم داشه باشه ومن واقعا بودنشو حس کردم  وجوری که همه به شوخی میگن مگه جن داری که همه چی رو میفهمی حالا موندم سر دوراهی چکار کنم به نظرتون

عزیزم اینه بینی ی روش شیطانیه

اصلا نداریم از رو اینه طالع بفهمن و..

خواهش می کنم دیگه نرو اسیب میبینی زندگت خراب میشه

از کجا معلوم دروغ بگه و ی جنی چیزی وارد زندگیت نشه

ساده نباش دختر

کــاش چشمـان مـرا خـاک  کـنید تـا نبینم کـه چه تنـها هستـم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اینه بینی ی روش شیطانیه اصلا نداریم از رو اینه طالع بفهمن و.. خواهش می کنم دیگه نرو اسیب میب ...

من اتفاقی بخواد بیفته قبلش میفهمم خواب هام همیشه تعبیر میشه تو بدترین وخطرناک ترین شرایط ختم به خیر میشه وخودم بارها حضورشو حس کردم دوبار هم دیدمش به خاطر همین گفتم شاید راست باشه

2731
همون موقع برگشت گفت صبر کن چیزی میبینم برگشت گفت دختر جان تو موکل رحمانی داری گفتم نه من نگرفتم گفت ...

عزیزم خدا همچین چیزی رو واسه هیچکس قرار نمیده

موکل ها فقط جن هستن که توسط همین آدما اجیر میشن و زندگیت رو نابود میکنن

دیگه دنبال همچین اشخاصی نرو

میشه برای ظهور هر چه زودتر آقامون صاحب الزمان(عجل الله
من اتفاقی بخواد بیفته قبلش میفهمم خواب هام همیشه تعبیر میشه تو بدترین وخطرناک ترین شرایط ختم به خیر ...

نمیدونم شاید داشته باشی

ولی این ادم که گفتی خطرناکه اینا راحت میتونن زندگیتو هراب کنن

عزیزم خدا همچین چیزی رو واسه هیچکس قرار نمیده موکل ها فقط جن هستن که توسط همین آدما اجیر میشن و زند ...

خودمم میترسم ولی خب میگ پس اون صدا هم اون حس کردن ودیدن چی بوده خیلی دو دلم همه اینا از اول زندگیم بامن بوده

برای باطل شدن سحر و جادو چله حدیث کسا زیارت عاشورا و یا خوندن ایه الکرسی جواب میده

غسل توبه نماز و قران و..لازم نیست انقد ریسک کنی

خودمم میترسم ولی خب میگ پس اون صدا هم اون حس کردن ودیدن چی بوده خیلی دو دلم همه اینا از اول زندگیم ب ...

نمیدونم خواهر خدا کمکت کنه

خودمم میترسم ولی خب میگ پس اون صدا هم اون حس کردن ودیدن چی بوده خیلی دو دلم همه اینا از اول زندگیم ب ...

داره کنجکاوت میکنه که حرفش رو گوش کنی

به خدا پناه ببر و دعا و قرآن زیاد بخون

اینا رو انجام دادم ولی مشکلات نه تنها کم نشد روز به روزهم داره بیشتر میشه

یه کانال هست تو ایتا به نام عصر آگاهی،اونا شاسد بتونن کمکت کن

در کل توصیه ام اینه که واسه برطرف کردن مشکلات دتبال راه های طبیعی باش،نه این چیزها،تازه اینکار ها(رجوع به دعا نویس و دعانویسی) از لحاظ شرعی حرام هست

یه کانال هست تو ایتا به نام عصر آگاهی،اونا شاسد بتونن کمکت کن در کل توصیه ام اینه که واسه برطرف کرد ...

عع شمام عضوین منم خیلی از این کانال و سیاهدونه خوشم اومده

همون موقع برگشت گفت صبر کن چیزی میبینم برگشت گفت دختر جان تو موکل رحمانی داری گفتم نه من نگرفتم گفت ...

سلام عزیزم

بخش دیسگ گردن شما نوشته بودین ک برای همسرتون رو جا انداختن منم درگیر دیسک گردن هستم میشه راهنمایی کنیدخیر دنیا وآخرت ببینید 

2706