2726
عنوان

مامانای با تجربه ی نی نی شیطون....

335 بازدید | 94 پست

دخترم ۱۴ماهشه

از شیطنت هاش نگم

فقط اینو بگم که هی میره شعله های گاز رو می پیچونه کم و زیاد میکنه

نه اخم نه خنده و نه حتی ضربه یواشکی پشت دستش هیچ کدوم فایده نداره....

چیکار کنم؟کسی بچش مث من بوده؟غافل بشم یا خاموش میکنه یا زیاد میکنه بسوزه

فقططط بی محلی جواب میده

پسرمنم ۱۴ ماهشه اکر بفهمه کاری که انجام میده من روش حساسم حتما دوباره تکرار میکنه ومیخنده

کافیه بگم بشقابو نندازی ها

دقیقا میندازه 

واسه همین من واکنش نشون نمیدم یادش میره خوب میشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر من یه یار فلفلو دارچین و نمکو خالی کرده بود تو غذا گفتم چرا خراب کردی گفت خودت چرا میریزی😂خواهرم کوچیک بود گشنش میشد یا زیاد میکرد زود بپزه یا خاموش میکرد میگفت بده بخورم

خدا جون مواظب عشقام باش(شوهرم  پسرام  خونوادم)

بله بنده مامان‌ی دخمل ۶ سالشه شیطون هستم‌که از ده ماهگی که راه افتاد ی ثانیه هم اروم نگرفته و هرروز با خرابکاری های جورواجور مواجه میشم تازع داره به داداش دوسالشم یاد میده..‌صبرصبرصبر و دیگر هیچ

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

تشویقش کن بهش بگو اگر این کارو نکنی بهت جایزه میدم...و زمانی ک انجام‌نداد مدام تشویق کن بگو افرین ب دخترم کار بد انجام نداده و زمانی ک‌پدرش از بیرون اومد بهش بگو دخترمون امروز اون کار بد رو انجام نداده و و قراره براش کلی جایزه بگیرم

خدایا مواظب پسر کوچولوم و دختر کوچولوم باش 😍

بی تفاوت باش بچه ها اگه بفهمن روی کارشون حساسی باز تکرار میکنن 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

خوب اون پلاستیکیارو دربیار...دیگه نمیتونه بچرخونه...من یخچال و سوراخ کردم پیچ گذاشتم که نتونه باز کنه درست...گازمو سوراخ کردم پیچ گذاشتم..سماورمو بستم..یه ورق آهنی جلو گازم پیچ کردم که نتونه به قابلمه ها دست بزنه...  البته برا بچه اول این کارا رو کردم هنوزم همونجوره برا دومی 

دختر ۱۹ ماه من میره ظرفشویی روشن میکنه میدونه بعدش کدوم دکمه روبزنه که ظرفار بشوره چند بار دیدم یه ساعت ظرف شویی خالی کار انداخته یا میخوایم بریم بیرون میگه ماکس ..ماسک بزنم.. .....

فقططط بی محلی جواب میده پسرمنم ۱۴ ماهشه اکر بفهمه کاری که انجام میده من روش حساسم حتما دوباره تکرار ...

اما این کار ب رفتارای مراحل بعدی سنیش تاثیر میذاره بی محلی کردن باعث میشه در سنین بالاتر برای اینکه نشون بده براتون مهمه و برای جلب توجه کردن کارای بدتر و خطرناک تری کنه 

خدایا مواظب پسر کوچولوم و دختر کوچولوم باش 😍
فقططط بی محلی جواب میده پسرمنم ۱۴ ماهشه اکر بفهمه کاری که انجام میده من روش حساسم حتما دوباره تکرار ...

این یادش نمیره

بی محلی تا دلت بخاد کردم ولی خوب گاز رو خیلی نمیشه بی محلی کرد

2706