2737
2739
عنوان

تورو خدا بیاین شپش

136 بازدید | 25 پست

سلام خانوما من چتدین ماهه که تو این کرونا نه جایی رفتم نه خونه کسی موندم چن روز پیش رفتم خونه پدر بزرگم با اینکه ملافه برده بودم ولی موهام شپش گرفته دارم دیونه میشم  چن سال پیش هم گزفته بودم سس ،آب اسپند،و...هر چی فکر کنید زدم ولی نرفت اخر سر دکتر شامپو هگور نوشت با اون تموم شد مشکل اینجاست دیگ این شامپو پیدا نمیشه تو دیجی کالا هم موجود نیس چیکار کنم 😭کمک کنید تورو خدااا

سرکه بزن ب موهات

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

شونه فلزی شنیدم خیلی خوبه 

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یا موهاتو رنگ کن

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2740

به موهات وقتی نمناکه سرکه بزن و شامپوی نولایس تو آرایشگاه دیدم گفتن ازینا استفاده کردن حتما رشکارم بده کسی در بیاره وگرنه دیر خوب میشی 🌹

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️

بر تو تراس موهاتو پيف پاف بزن بعد يه نايلون بپيچ به موهات عين موقعي كه رنگ ميذاري 

يساعت بهد برو حموم با مايع لباسشويي يا پودر لباسشويي موهاتو بشور

اين طوري فكر نكنم ديگه هيچ حشره اي تو موهات زنده بمونه

من برای دخترم که موهاش رو دوبار درگیر کرده بود از سس مایونز دلپذیر اسنفاده کردم دوبار زدم به فاصله ی یک هفته موهاش رو سس زدم پلاستیک کشیدم ۸ ساعت رو سرش بود بعد شستم وبعدش تخم های مرده رو از سرش جدا کردم 

سرگره فندق _ فسقلی شروع رژیم ۹۹.۱۱.۱ وزن اولیه ۷۷.۵۰۰ وزن هدف ۶۰

عزیزم این کاری ک میگم یکم سخته ولی ۱۰۰ درصد جواب میده اول یک روسری بذار زیر سرت موهاتو خوب شونه کن و بتکون تا شپش هایی ک لای موهاته بریزه بعد یک پیف پاف و بده دست کسی بگو از پشت سر تمام کف سرتو لای موهاتو پیف پاف بزنه با شدت و زیادم بزنه بعل بلافاصله موهاتو بکن لای شال و ببند یک روسری دیگه ام بنداز روش تا شپش ها خفه شن بعد بازم روی روسری یک بار دیگه پیف پاف کن و بذار چند ساعت بمونه بعدش کل شپش هات مردن

2706