2752
2734
عنوان

تورو خدا بیاین شپش

| مشاهده متن کامل بحث + 138 بازدید | 25 پست
سرمو میسوزونه😭

مطمئنی شامپو شپشو داروخونه نداره؟

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حتما باید دلپذیر باشه😂😂😂مهرام و مجید نمیشه

چون احساس میکنم سرکه اش به نسبت بقیه سس ها بیشتره کارایی بهتری داره چون امتحان کردم میگم 

سرگره فندق _ فسقلی شروع رژیم ۹۹.۱۱.۱ وزن اولیه ۷۷.۵۰۰ وزن هدف ۶۰

عزیزم منم چندماه پیش شپش گرفته بودم با اینکه وسواسیم ولی نمیدونم از کجا مشکل اینجا بود ک باردارم هستم و نمیشد شامپو بزنم براهمین اسپند رو گذاشتم با اب جوشید و ابشو ریختم سرم و ی ساعت موند بعد ی ساعت موهامو خالی شستم توجه کن خالی،،بعد هر روز میرفتم حموم و موهامو فقط با تاید دستی میشستم کف سرم یکم پوسته پوسته شد ولی اذیتی نداشت و مهم این بود از شرشون خلاص بشم دو بارم شبا سرکه زدم ب سرم و تا بیست و چهار ساعت موند بعد شستم موهامم تا زانوهام بود ولی پسرونه زدم و دوبارم ب موهام از کف سرم تا نوک موهام اتو مو کشیدم رو حرارت بالا داغ داغ،، من این کارارو کردم و عرض یک ماه و نیم از شرشون خلاص شدم توام میتونی موهاتو دکلره کنی خیلی تاثیر داره 

دخترم تموم وجودمه 😍😍  

من گرفته بودم هر چی میزدم نمیرفت هر چی فکرش و کنی زدم به موهامااا اخر سر دیدم نمیرره حشره کش بی بو  زدم به روسریم تو خونه سرم میکردم  تا بیست روز که اگه از تخم در اومدن همون وقت از بین برن خدا رو شکر از بین رفت

سلام

دقیقا به حرفم گوش کن تا هم موهات رو تقویت کنی هم شپش رو از بین ببری

اول موهات رو توی خونه کوتاه کن بده همسرت برات تا جایی که میشه کوتاه کنه

روغن زیتون رو هر شب قبل از خواب به موهات بزن حسااااااابی روغن بزن و خساست نکن بزار کاملا آغشته به روغن بشه و بعد کلاه نایلونی از اونایی که موقع رنگ کردن مو استفاده میشه روش بکش دو تا روسری یا شال بدرد نخور یکی رو دوشت بنداز یکی رو سرت که جاهای دیگه روغنی نشه

حالا برو بخواب صبح قبل از دوش گرفتن با آرامش بشین و بوسیله شونه مخصوص که از داروخانه خریدی شپش های مرده و رشک ها رو از سرت بگیر

ببین شپش ها رو که با روغن خفه کردی میمونه رشک ها ، اونا چون به تدریج به دنیا میان مشکل اصلی هستن ، وقتی مرتب با شونه فلزی مخصوص موهای چربتو شونه میکنی خودت میبینی که چقدر رشک میاد تو شونه، من با سه شب تکرار کل رشک ها و شپش ها از بین رفتن ....

بعد از سه شب شما چند شب صبر میکنی و دوباره یک شب روغن میزنی و صبح همین کارو تکرار میکنی و مطمئن باش با خواست خدا این مسئله تموم میشه...این شونه کشیدن خیلی خیلی مهمه یه فیلم بزار تا سرت گرم بشه و آروم آروم همه جای سرت رو شونه کن ، از اون شونه فلزی ها که یک ذره بین هم داره تا رشک ها و شپش ها رو باهاش رصد. کنی ...من سال ۹۴ ۵۰ تومن خریدم 

نکته مهم

تمام ملافه ها لباس ها هر چیزی که مشکوکی به شپش داشتن میزاری تو کیسه پلاستیکی و درش رو سفت میبندی و دو هفته میزاری کنار اگرم توش شپش باشه بعد از دو هفته حتما میمیره

من کلی از ملافه و رویه متکایی ها رو جوشوندم واز بین بردم عقلم نرسید باید کنار بزارم شما اشتباه من و نکن لباسا روسری و هرچیز مشکوکی رو دو هفته داخل مشما بزار تو انباری یا بیرون خونه مطمئن باش از بین میرن چون از خون تغذیه میکنن و میزبان که نداشته باشن زنده نمیمونن